Přejít na obsah

Tudor novinky


petr_cha

Doporučené příspěvky

New chapter - trochu to zde zapadlo. Pokud to chápu správně, tak dosud Tudor bral manufakturní strojky od továrny, kde měl sice většinový podíl, ale musel se o produkci dělit s Breitling a dalšími značkami. 

S novou továrnou má dostatek kapacity jen pro sebe. A navíc s Metas certifikací. Takže teoreticky (pokud nejsou další kapacitní omezení), tak by Tudor mohl zvýšit produkci. 

Edit:  Jedna zajímavá a důležitá informace od zástupce Tudoru. Červené BB by měly mít lehký černý radial sunburst brushing dial (ve videu od 8:07). Můžete mi please potvrdit, že to chápete stejně jako já. UmiŇují to i jiné zdroje, ale já to na těch fotkách prostě nevidím. 

 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 644
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 13 hodinami, safi napsal:

New chapter - trochu to zde zapadlo. Pokud to chápu správně, tak dosud Tudor bral manufakturní strojky od továrny, kde měl sice většinový podíl, ale musel se o produkci dělit s Breitling a dalšími značkami. 

S novou továrnou má dostatek kapacity jen pro sebe. A navíc s Metas certifikací. Takže teoreticky (pokud nejsou další kapacitní omezení), tak by Tudor mohl zvýšit produkci. 

Edit:  Jedna zajímavá a důležitá informace od zástupce Tudoru. Červené BB by měly mít lehký černý radial sunburst brushing dial (ve videu od 8:07). Můžete mi please potvrdit, že to chápete stejně jako já. UmiŇují to i jiné zdroje, ale já to na těch fotkách prostě nevidím. 

 

No a hlavne doposud vyroba probihala primo v Rolexu, tim padem ted ma Rolex vetsi kapacitu … pokud ma lidske zdroje (coz muze byt velky problem) a pokud vubec chce.

Sanburst - rozhodne ho maji nove BB 36 a za me je to hnusny…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho, co Cole říká asi o minutu později, to vypadá, že tímto směrem (myšleno radial sunburst brushing dial) chtějí jít napříč celým portfoliem... Tak uvidíme, jestli bude Ranger 37 mm se sunburst číselníkem... Na fotkách se mi to moc nelíbí, ale naživo to třeba nebude tak zlé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre mna su najlepsia sprava upgradnute BB41. Vyska 13,6 namiesto 14,8... bude sa to nosit podobne ako Submariner akurat viac cool s cervenou plechovou lunetou. Predchadzajucu generaciu cervenych som vymenil za BB58 lebo boli moc vysoke. Po 4 rokoch nosenia ma BB58 prestali bavit paradoxne pre to ze mi zacali pripadat male a tak som ich predal :D Myslel som ze sa k Tudoru uz tak skoro nevratim ale toto pojdem urcite skusit...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...