Přejít na obsah

Tudor novinky


petr_cha

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 647
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak už se nám množí reálná porovnání a já bych řekl, že Tudor po Black Bay Pro, Pelagos 39, Ranger přišel s další peckou (koukal jsem výše na video červených BB41 a oproti původnímu bachratému designu to vypadá proporčně o kus líp, ale to bude třeba otestovat naživo). Ač mě nahlodával Pelagos 39, tak je kvůli titanu a ostrým hranám definitivně zapomenut a ten drobný posun u BB58 -> BB54 prostě musím alespoň vyzkoušet když už nic víc! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Harrior napsal:

tak je kvůli titanu a ostrým hranám definitivně zapomenut

Co Ti na titanu vadí? Mám Pelagosy 4 roky a nic dramatickýho se na nich neděje

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta nízká hmotnost - zkoušel jsem s otevřenou myslí a bez předsudků vedle bb58 a Ranger, ale prostě tam ten pocit na ruce chybí. Nebo jestli to bylo kombinací s tvarem/hranami - i to je možné. Zkrátka čistě moje osobně pocitová záležitost, objektivní argument není. Ale kdybych měl psát, kolik hodinek mě na papíře zaujalo a na ruce zklamalo... Pak je ještě otázka na někoho kdo měl jak Pelagos 39, tak dřívější model, jak/jestli se na estetice a trvanlivosti projeví downgrade v samotné titanové slitině...?

 

Ale ať se držím tématu vlákna - někdo tady dřív poznamenal, že bb54 má příliš širokou lunetu (oproti ref. 7922) - tak tímto mu pěkně děkuju, neb od té doby už to tam vidím pořád🤪 Podobně mimochodem taky "pokazili" podle mě i seiko spb143, pokud je porovnáme s původní inspirací (62mas).

Upraveno uživatelem Harrior
Rozšíření příspěvku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Harrior napsal:

Pak je ještě otázka na někoho kdo měl jak Pelagos 39, tak dřívější model, jak/jestli se na estetice a trvanlivosti projeví downgrade v samotné titanové slitině...?

No já nevím, to je ten trvale se vracející blud o Grade 5/Grade 2 u Pelagosu, ne? Tudor nikdy nespecifikoval, že by mělo jít o konkrétní typ a Grade 5 byl AFAIK opakovaně znalejšími vyvrácen (ale zdroj se mi teď hledat nechce)...

Podle všeho jsou všechny Pelagosy od r. 2012 Grade 2. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě bb54 nechávaly poměrně v klidu, v noci na dnešek jsem zkouknul všechna dostupná videa a dnes už obhlížím jejich dostupnost u AD. Na papíře to jsou pecka hodinky. Myslím jak designově, tak strojkem a zdá se, že i zpracováním. A navíc 20mm rozteč stěžejek, to bude fajn na výměnu řemenů. Od nákupu mě zachrání už jen ta (ne)dostupnost....😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, HondzaX napsal:

Všechny novinky jsem měl v ruce. Tady je pár wristrollů. Pokud máte nějaký dotaz, klidně se ptejte. Budu-li vědět, odpovím.

Super. Díky za odkaz. Jak máš prosím velký zápěstí? Přijdou my ty BB 54 na Tvou ruku ideální. Jaký jsi z nich měl pocit ve smyslu velikosti?

A ty BB 41 šampáňo neměli? Ty mě zajímají nejvíc.

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Emiliano napsal:

Super. Díky za odkaz. Jak máš prosím velký zápěstí? Přijdou my ty BB 54 na Tvou ruku ideální. Jaký jsi z nich měl pocit ve smyslu velikosti?

A ty BB 41 šampáňo neměli? Ty mě zajímají nejvíc.

Díky moc.

Zápěstí mám cca 18 cm. Ty BB54 byly super, myslím, že seděly moc dobře. Za mne byly veliké tak akorát. Vůbec jsem z nich neměl špatný pocit.

BB41 tam měly všechny barvy, ale nejsem si jistý, zda jsem je fotil. Podívám se a případně postnu fotku. Ono to bylo vše ve velkém shonu.

před 22 minutami, Vortex-Tempus napsal:

@HondzaX Boli Cervene 41 citelne nizzsie v porovnani so starou generaciou? Tie 54 vobec nevyzeraju male...

Neměl jsem s sebou původní model, takže porovnání bylo opravdu jen pocitové, nicméně výška pouzdra, ale i celkový dojem z velikosti hodinek byl rozhodně jiný - lepší. Hodinky zcela určitě působí menším dojmem. Nižší výška je znatelná, stejně tak i další proporce pouzdra - díky opracování hran a jinému tvaru nožiček seděly na ruce jako menší hodinky. kdyby mi tvrdily, že to jsou 40 mm, tak bych jim věřil.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jestli bude sedět kaučuk s tím kovovým zakončením na starší (doteď aktuální) černé Heritage BB41 79230N? Mam je na kůži a tah nemám a ani bych ho nechtěl. Vypadá dobře, ale koupit zvlášť asi zatím nebude možné, navíc bez čekačky u novinky, co?  

01D9E2F3-3920-4DC2-8B24-77291565E578.thumb.jpeg.61af3001ffa2e2a2ad1e96e15328235b.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...