Přejít na obsah

Sinn U1


sved002

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 179
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Tak ostry sterk vs. Sinn Tegiment  1:0 no, byla to samozrejme moje blbost...

post-25651-0-54643000-1404941753_thumb.jpg

Strkal jsem pracky kam sem nemel, teda vypocital jsem to dobre, ale nedoslo mi, ze ta spona ma skoro 1cm tloustku :wallbash:

 

Jinak po roce je celkove skore:

- na spone jsou jeste asi 3 dalsi mikroskrabance viditelne pouze na primem svetle pod urcitym uhlem

- tegiment luneta nic:)

- na boku(netegiment ponorkovka) par kratouckych mikrovlasecnic od setkani s asfaltem, opet viditelne pouze pod urcitym uhlem na primem svetle

- safir s AR cca 2 mikroskrabance zrejme od mikroprachu, holym okem prakticky neviditelne

 

Celkove myslim ze parada, vypadaji smozrejme porad jako nove, ten skrabanec na spone zamrzi, ale tomu by nezabranila sebelepsi uprava oceli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Já na ně měl taky políčeno, ale nikdo je zrovna nechtěl pustit, tak sem hold koupil Moony (ty byly v pořadníku ještě delší dobu). Jednou si je ale taky budu muset pořídit, ty nádražacký ručky mě fakt bavěj.

 

A fotky fakt pěkný, přimlouvám se o další :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na ně měl taky políčeno, ale nikdo je zrovna nechtěl pustit, tak sem hold koupil Moony (ty byly v pořadníku ještě delší dobu). Jednou si je ale taky budu muset pořídit, ty nádražacký ručky mě fakt bavěj.

 

A fotky fakt pěkný, přimlouvám se o další :)

Díky :rolleyes: , fotky budu průběžně doplňovat, sám jsem zvědavej na Sellitu co je pohání, ale nějaký bližší závěry až po "záběhu", zatím jdou do plusu 7s za 24 hodin... a fotěj se líp Damaska... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou paradni Dufi, at dobre slouzi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...