Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Únor nebyl úplně špatný měsíc, ale na největší radost jsem si musel počkat do posledního dne! Už jsem na poště vyzvedával leccos, ale nové hodinky to ještě nikdy nebyly! A za směšný ekvivalent dvaceti piv! Opravdu jako kdyby právě vyjely z fabriky. A řemínek též, o tom v inzerátu nic nestálo! Zvažoval jsem výměnu za bílý, ale takhle to má něco do sebe, stejně jako ta správně dráždivá vteřinovka! Jen první škrábaneček bude hodně bolet, takže řeším dilema, jestli je neodložit jen na domácí nošení. Jednu věc vím ale jistě - Humberto až někdy jednou budu chtít taky v takovém stavu;) Tomasku díky moc!

S tím domácím nošením bych to nepřeháněl, já udělal svým hodinkám doma vždycky ty největší šrámy.

Tak to je holá pravda, mé první automaty Tissot jsem si první den, asi po dvou hodinách pyšného nošení :) škrábl o stěnu tak, že je ten šrám ze všech , které hodinky posléze dostaly, absolutně největší.

:D :D to je teda radost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi konečně došly! Všem notoricky známé Seiko SKX 007! Mám z nich velkou radost a to díky VOROVI! Tímto mu chci tady velmi    

 poděkovat za zprostředkování koupě! :) Foto zatím ilustrační,hned jak je nafotím hodím to sem! Díky,že jste mně zkazili! :)

Gratuluju k hodinkám a také k infekční nákaze =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omega Speedmaster ref. 3750.50 final upgrade: Sapphire display back (měněno u Dušáka)

Chtěl bych se zeptat mám tyhle nový Breitling Chrono Superocean, Breitling u této řady průhledný dýnko nedělá a mě by se samozřejmě líbilo dívat se na ten pěknej stroječek... Jsou tvoje Omegy taky standardně bez průhlednýho dýnka a pak nebyl problém si to tam nechat ,,dodělat,,? Jelikož jsou moje hodinky z řady Aeromarine tak jsou do 500m, je vůbec vhodné mít potom dodělávané dýnko z hlediska garantované odolnosti?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny tunning gratuluji. Kolik si za to Dusak vzal, neni-li to tajne ?

Dýnko bylo koupeno díky Kubsonovi na eBay. Za výměnu + distanční kroužek a s kontrolou vodotěsnosti si řekli 260,-

 

2 midloch: musím souhlasit se safim, jinak Speedmastery se dělají s průhledným dýnkem (model 3573.50), tekže není problém ho

zakoupit a nechat ho vyměnit, ale viděl jsem i návod na vlastní výrobu průhledného dýnka. Šikovný hodinář by to asi zvládl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omega Speedmaster ref. 3750.50 final upgrade: Sapphire display back (měněno u Dušáka)

Chtěl bych se zeptat mám tyhle nový Breitling Chrono Superocean, Breitling u této řady průhledný dýnko nedělá a mě by se samozřejmě líbilo dívat se na ten pěknej stroječek... Jsou tvoje Omegy taky standardně bez průhlednýho dýnka a pak nebyl problém si to tam nechat ,,dodělat,,? Jelikož jsou moje hodinky z řady Aeromarine tak jsou do 500m, je vůbec vhodné mít potom dodělávané dýnko z hlediska garantované odolnosti?

 

Díky

tak tohle je paráda taky tak. jak řikaj visťáci: WOW:)

 

a na průhledný dýnko bych se víš co...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera konečně vyzvedl svoje "nové" letecké Primky od hodináře. Vyčištěné, promazané, odchylku zatím měřím, a s přeleštěným sklíčkem. A protože nesnáším gumu, dal jsem na ně kovový tah. Ještě bude potřeba časem vyměnit pouzdro a budou jako nové. A abych vás trochu popíchl, jsou tam pro srovnání i moje Tissotky na baterku...

 

P.S. Je to focený mobilem 2Mpx, takže se omlouvám za kvalitu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny tunning gratuluji. Kolik si za to Dusak vzal, neni-li to tajne ?

Dýnko bylo koupeno díky Kubsonovi na eBay. Za výměnu + distanční kroužek a s kontrolou vodotěsnosti si řekli 260,-

 

2 midloch: musím souhlasit se safim, jinak Speedmastery se dělají s průhledným dýnkem (model 3573.50), tekže není problém ho

zakoupit a nechat ho vyměnit, ale viděl jsem i návod na vlastní výrobu průhledného dýnka. Šikovný hodinář by to asi zvládl...

Jinak zkus kontaktovat Mechana. Pokud to je technicky možné, tak ti určitě dýnko dokáže vyrobit. Ale na 500 metrů vodotěsnosti to nebude. ale na plavání nebo šnorchlování by to mohlo být, na to stačí 100m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje první mechanické švýcary...

Mám z nich náležitou radost.

Ještě dostanou kožený pásek.

Koupeno na inzerát, ale jak se později ukázalo, od člena Chronomagu...

Svět je malej =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je moje dnešní poalkoholová :D akvizice ....... ještě jednou děkuji safimu za obchod -  jsou opravdu pěkné a už jsem si zvykl i na velikost

 

Bohužel ještěrka musela dolů,protože se do ní nevešel můj pařátek :) ...... takže kdo by měl zájem je k mání + originál řemen co byl k hodinkám (já ho nevyužiji)

 

myslím,že je čas to oslavit ....takže jdu dorazit Tullamore :)

Gentleman ? před čtvrtou odpolední hodinou ? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...