Jump to content

Hodinky pro slepce - Nadace Leontinka

Recommended Posts

• Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pratele po kratkem jednani s Koscomem mam super zpravy. Koscom hodinky sezene a da nam velice priznivou cenu a dokonce prida i jeden kousek za sebe. Takze uspech :rolleyes: :rolleyes:

Super, hod sem potom nejake real fotky tech hodinek, mozna by nebyla od veci i kratka recenze.

Já ten Koscom podezírám B) už delší dobu, že jsou docela slušná firma. Už jsem u nich nakupoval a párkrát něco konzultoval a byl jsem vždy moc spokojený. Tak jsem rád, že se moje podezření potvrzuje :smile_anim:

Pratele, konec debat!!!!!!!!!

penize posilejte na ucet cislo 2512300102/2600 a NEZAPOMENTE variabilni symbol 12122008!!!!!!!!!!!

Pokud vse pujde podle planu - napadlo me hodinky predat na JIZERSKE PADESATCE, kde pobezi ctverice nevidomych stafetu 4 x 4 km. Myslim, ze hodinky by pro ne byl super darek v cili. To znamena, ze pokud vybereme dost penez, predame jim 4 hodinky, pokud ne, najdeme jinou prilezitost.

super nápad - mohla by být i nějaká fotoreportáž ;)

peníze jsem také odeslal

super nápad - mohla by být i nějaká fotoreportáž ;)

Případně nějaký "minisraz" Chronomagu na sněhu (pokud napadne - nebo ho Kačka doveze...). Rád se budu ukryt za bukem dívat, jak jsem se i já stal součástí dobré věci. Hnedle mě to dojme a pobulím si... :crying_anim: