Přejít na obsah

Jaké Rolex? :-)


Andrew

Jaké RLX?  

41 hlasů

  1. 1. Jaké 40mm Rolex bych si měl koupit?

    • Žádné, nech si 16610LN
    • Upgrade na 116610LN
    • Když už, tak už 116610LV
    • Kašli na SUB, kup GMT 116710LN
    • Kašli na SUB, kup GMT 116710BLNR
    • Šel bych do bi-color
    • Kup starší GMT (Pepsi, Coke, ...)

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Ahoj chronopacienti, 

jako dailybeater mám plechové 16610LN a stále více ve mně hlodá myšlenka nějaké obměny. Hodinky nosím denně, s láskou, ale při všech příležitostech, občas je prohodím za jiné z těch, které mám, ale tady je ten poměr užitné hodnoty pro mě ideální. 

Přesto je chronobundus s*ině a silně přemýšlím o výměně za jiné s referencí 116*** a protože v mém výměnném vlákně se nic neděje, říkám si, jestli je neprodat a nekoupit jednoduše jiné. 

A tady bych potřeboval trochu radu, protože se mi svým způsobem líbí všechny a jelikož je aktuálně nemožné si je vedle sebe vyzkoušet, některé z nich jsem viděl naposledy před 10 lety, některé jsem dokonce už měl, ale to tady zažilo více lidí. Tak třeba mi poradíte (v anketě, či hezkým slovem). 

Děkuju předem za názory.

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že do diskuse se nikomu moc nechce, ale děkuji za hlasy v anketě... zatím to vypadá na variantu "jsi blbec, tak neblbni a neměň".

Co mě překvapuje je, že by nikdo neměnil za 116610LN, po kterých bych naopak šáhnul, pročpak?

Pro mě super spona s mikroregulací, hezčí lumi, keramická luneta. Měl jsem je 3x a říkám si, že v rámci univerzálních a každodenních hodinek ideál... proč bych si měl nechat 16610? Odkaz, tenčí nožky = pohodlnější, potenciál růstu ceny, nebo...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Andrew napsal:

Tak koukám, že do diskuse se nikomu moc nechce, ale děkuji za hlasy v anketě... zatím to vypadá na variantu "jsi blbec, tak neblbni a neměň".

Co mě překvapuje je, že by nikdo neměnil za 116610LN, po kterých bych naopak šáhnul, pročpak?

Pro mě super spona s mikroregulací, hezčí lumi, keramická luneta. Měl jsem je 3x a říkám si, že v rámci univerzálních a každodenních hodinek ideál... proč bych si měl nechat 16610? Odkaz, tenčí nožky = pohodlnější, potenciál růstu ceny, nebo...?

tak za mne 116610LN je oproti plechu z pohledu pohodli horsi. Ta spona je dlouha jak objizdka pri vyluce, nikdy sem si ji nebyl schopen doregulovat na pohodli, nozky sou tlusty nevyvazene. Mel sem je sam 3x a vzdy sli z domu pro nepohodli a nesutale osivani se na ruce. Tahle kritika neplati z myho pohledu na keramickou radu GMT. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle zahraničních fór, kam přispívají i servisáci Rolexu, má ten strojek konstrukční vadu, kdy mu časem klesá amplituda a začne se zpozdovat. Někomu dřív, někomu později. Pokyn Rolexu servisním centrum je pořádně nalubrikovat, ale opravit to neumí. Problém se časem opakuje a mělo by se to týkat obecně všech 32xx szrojků. Tak jsem to tedy aspoň pochopil já, snad jsem to napsal dobře.

Asi by to neměl být problém vygooglit, úplně nevím, jestli tady vlastně můžeme dávat odkazy na jiná fóra...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...