Přejít na obsah

Skůtry, Babety, trojkolky a jiná havěť


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ti prodejci v motosalónech jsou lišky všemi mastmi mazaný. Člověk se tam jde jen kouknout jak to vlastně vypadá a voni hned jak je to horký zboží, nic na skladě, ale hned teda objednáme, jakou by si přál pán barvičku? A že prý nejdřív na konci kvartálu, ale nakonec po dvou tejdnech zvoní telefon, a jeden že by byl k mání mimo pořadí. Spolknul jsem legendu o tom jak zákazník odřeknul objednanou červenou a přál si raději modrou, vyhandloval jsem drobnou slevu, a po deseti minutách nekritického obdivování jsem mu na to kejvnul 🙂 Chtěl jsem si to koupit až za roční bonusy jako odměnu, tak snad ještě ty bonusy nějaký fakt přijdou 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Waya03 napsal:

Ti prodejci v motosalónech jsou lišky všemi mastmi mazaný. Člověk se tam jde jen kouknout jak to vlastně vypadá a voni hned jak je to horký zboží, nic na skladě, ale hned teda objednáme, jakou by si přál pán barvičku? A že prý nejdřív na konci kvartálu, ale nakonec po dvou tejdnech zvoní telefon, a jeden že by byl k mání mimo pořadí. Spolknul jsem legendu o tom jak zákazník odřeknul objednanou červenou a přál si raději modrou, vyhandloval jsem drobnou slevu, a po deseti minutách nekritického obdivování jsem mu na to kejvnul 🙂 Chtěl jsem si to koupit až za roční bonusy jako odměnu, tak snad ještě ty bonusy nějaký fakt přijdou 😄

Tvl ted mi nejak doslo, ze takhle podobne jsem koupil onehda skutra i auto. A oboje cerveny 😁. Honda&Suzuki. To bude nejaky sofistikovana japonska finta, jak se zbavit cervenejch prebytku.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si zařídil ještě převozku a přeci jen dneska na zkoušku vyjel. 63 kilometrů do Berouna a zpět. Poprvý jsem musel řadit a brzdit nožní brzdou, docela dost jiný než na skůtru 🙂

IMG_0856.jpeg

IMG_0857.jpeg

IMG_0858.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridam svoju trochu.... mam uz par rokov pcx 125. Povodny zamer bol ze na tom bude jazdit zena do prace ale nikdy na tom nesedela. Ja to vytahujem len ked ma velka motorka svoje dni. Po meste je to neprekonatelne, ale na medzimesto by to potrebovalo tak zdvojnasobit vykon, lebo tam sa Vas snazia predbiehat aj dodavky a autobusy. Ak mozem poradit, tak kdo papierovo moze, nech kupuje radsej silnejsie. Moje PCX so mnou teda na 90kmh dosiahne .. aj 95.... ale to uz musi byt z kopca alebo dobry vietor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Waya03 A dojmy? Jak z motorky tak pohybu v provozu? 
 

@cali souhlas. Proto mam 350, to uz je v pohode. Uz jsem to zminoval, mame maximalne nesourodou partu (ruzny moto plus vetsi skutry) a brzdou nejsem (po dalnicich nejezdime, ale i kdyby 140 to jede v poho). 

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@warann s tím že mě všichni budou předjíždět, na to jsem zvyklý a počítám s tím. Asi budu ale potřebovat vylepšit alespoň levé zrcátko, abych ta auta za sebou bezpečně viděl. Teď musím krapet vyhnout levou ruku. Jinak to bylo super, musím si ale pořádně zvyknout na ovládání. Výkon to má podobný jako můj skůtr, ale určitě to bude zábavnější. Tak se těším, až si dokoupím pár doplňků a trochu si to vytuním. Na rozdíl od skůtru Vision se na to prodávají velké mraky dílů a vylepšení. Některé díly co se tváří jako chromované, jsou ve skutečnosti z plastu, to by se ale dalo určitě podadit. Možná jednou koupím pneu se vzorkem víc do terénu a vyšší přední blatník, no uvidíme, přesně tohle ladění a hledání mě moc baví 🙂

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

V sobotu počasí ušlo, najel jsem s Daxem dalších záběhových 60 kilometrů. Akorát ke konci jízdy už jsem tomu byl krapet přimrzlý 🙂 Zvykám si na řazení, na Babetě, Korádu ani na skůtru jsem ho neměl. Celkem mě to kopalo při podřazování, ale už jsem na to asi přišel a s trochou meziplynu je to už plynulý. Sympatická slečna v showroomu mi kladla na srdce, že v záběhu mám hlavně řadit, řadit a taky řadit. Tak řadím no 😄 Každopádně myslím že budeme s Jezevčíkem kamarádi a tak zkusím pustit Sněhurku do světa.

 

DaxVSVision.JPEG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vision ti kryje kolena, ale Dachshund je moc pěkně provedený. 

V inzerátu máš stroj řádně ošetřený, jakou kosmetiku používáš? Já jsem objevil v prodejně "ACTION" plechovku/sprej -  C&C Automotive - Bumper Spray  a doporučuji. Nejprve setřu prach cest a tímhle ošetřím plasty i lak.

Sprej na nárazníky C&C | Action.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem používal přípravky MOTUL zvlášť přípravek na plasty, sedlo a hliníkové díly. Teď budu ale muset obnovit a doplnit zásoby, nemám třeba nic na rám u DAXe.

https://www.mxtech-eshop.cz/Pro-lesteni-a-oziveni-barvy-motocyklovych-plastu-MOTUL-E5-SHINE-GO-400ML-d18982.htm?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiA5-uuBhDzARIsAAa21T9fOWAbj2xrODSY_6NY4MomutppJmtpFJH6sLEha6XPiYfZnpjnXzcaAkqzEALw_wcB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 5 týdnech...

Mám na “Jezevčíkovi” najeto přes 500km, tedy jsem v polovině zajíždění. Zatím panuje spokojenost, motorka zvládne místní polňačky mnohem líp než skůtr, je výkonnější a zábavnější. Mínus jsou úložný prostory, tj. veškerý žádný 🙂 Skůtr šel dneska do komise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...