Přejít na obsah

Archimede Pilot XL


Hugo14

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Máte někdo originály z války? A kdyby ještě byly nějaké autentické fotky, to by bylo žůžo!

 

Jó najít tohle na půdě za trámem... :sleeping_03anim:

Kdyby vyráběl Gunter tuhle repliku (manuální nátah), přál bych si to i takto zabalený...pěkně v "mastňáckým" papíře, nýty měď a zažloutlý indexy...

Ale origo jsou origo, to je jasná věc...

 

post-2869-1242512409.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Nevím jestli už to někde bylo na fóru zmíněno, ale podle informací z WUS by v průběhu července měla být vydána verze Archimede Pilot XL s UNITASem (cena údajně stejná jako za ETU).

 

http://forums.watchuseek.com/showpost.php?...mp;postcount=22

Upraveno uživatelem Heky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slíbené fotky

Ty useklé konce ruček jsou velmi zajímavé a pěkné. Useklé oproti třeba mým Steinhartům, jinak jsem teď našel, že stejně useklé byly už na Pilot H, ale já si toho nikdy nevšiml, až teď na kubsonových fotkách.

Upraveno uživatelem lolohh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Ty useklé konce ruček jsou velmi zajímavé a pěkné. Useklé oproti třeba mým Steinhartům, jinak jsem teď našel, že stejně useklé byly už na Pilot H, ale já si toho nikdy nevšiml, až teď na kubsonových fotkách.

za dvě kila a wosum pif ti je ukážu :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

ještě pár postřehů k novým XL

 

předtím než něco napíšu tak musím napsat že tohle jsou čtvrté archimede, které mám možnost vidět

 

+ dokonalý AR, který tyhle hodinky nakopnul o třídu jinam - troufnu si napsat, že tohle může být eventuální náhrada za fortis pro ty kdo nemají v matraci dost peněz

 

+ super ručky - opět se vrátím k fortisu - kdo zná modrou barvu ruček na fortisech tak je to totéž

 

+ plné pouzdro "uchycení strojku" (nevidím žádný plast a podobné blbosti, které nemám moc rád)

 

+ perfektní opracovaní pouzdra - kdo má archimede tak ví

 

+ nízké pouzdro (nejsou to humpolácké hodinky)

 

- cvoky na řemenu při manipulaci narážejí do pouzdra (to je asi jediné mínus, které jsem našel)

 

 

průhledné dýnko ani stroj hodnotit nebudu (lze objednat s plným dýnkem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...