Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Poslední dobou je tohle vlákno mé nejoblíbenější, ale i nejbolestivější- vzal jsem si do hlavy myšlenku, že tyhle hodinky musím mít a nějak se nedaří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Poslední dobou je tohle vlákno mé nejoblíbenější, ale i nejbolestivější- vzal jsem si do hlavy myšlenku, že tyhle hodinky musím mít a nějak se nedaří.

Mám to podobně. A zatím to zvládám...naštěsí pořád platím něco jiného 😀 Poté, co jsem prodal ty s keramikou, tak jsem se zaměřil na ty původní. Jednou to přijde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snazil jsem se to tady proklikat, ale asi jsem uplne nenarazil na odpoved na svuj dotaz: Ma tady nekdo zkusenosti s timhle full ceramic telem? Odkaz na HB

Ta cena vypada moc zajimave a rikam si, jestli nezajit do HB, zjistit vic, nicmene, budu moc rad za info, pokud byste nekdo meli zkusenost. Vypadaji paradne, ale precejen, nazivo je to lepsi :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 5. 2024 v 22:47, PavelH napsal:

Snazil jsem se to tady proklikat, ale asi jsem uplne nenarazil na odpoved na svuj dotaz: Ma tady nekdo zkusenosti s timhle full ceramic telem? Odkaz na HB

Ta cena vypada moc zajimave a rikam si, jestli nezajit do HB, zjistit vic, nicmene, budu moc rad za info, pokud byste nekdo meli zkusenost. Vypadaji paradne, ale precejen, nazivo je to lepsi :) 

 

Viděl jsem je naživo pouze chvíli, kromě toho, že jsou v té černé moc pěkný, ti toho o nich moc neřeknu. Pokud hledáš výhody keramického pouzdra a líbí se ti, tak teď je na ně skvělý deal u Bechyněho. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Dushakx uz je mam prave na ceste, abych si je mohl vyzkouset u nich na prodejne :) zaujaly me i tyhle, ale nemaji je ani nikde na jine prodejne a nemaji termin dodani, takze zatim nevyzkousim. Nicmene, aspon budu vedet, co ty keramicky :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...