Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Kluci, jestli to tu už někde bylo- tak se omlouvám, jak to mají LHC s lumi? Často se pracovně dostanu v noci ven a jde mi o to, jestli třeba i po pár letech je lumi hlavně ruček dostatečná k přečtení po cca 1-2 hod. po nasvícení?

Jeronimo, siwi- jak máte velký zápěstí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zápěstí je kolem 17,5. Hodinky na něm seděly dobře, ale opticky se jevily větší, než bych si přál. Proto bych napříště volil 39 mm variantu.

 

Lumi je takový standard. Čas se dá odečíst po celou noc, ale Seiko to není :) Jak by to bylo po letech, nevím. Tak dlouho jsem je neměl. Ale hádám, že stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

A ta hliníková luneta- nepřitahuje moc šrámy?

 

Tak to už záleží na stylu nošení a opatrnosti uživatele :D Já na ní za půl roku nošení žádný nevyrobil. A u TAGů, které mám rok a čtvrt, se mi za celou dobu povedla jenom jedna skoro neviditelná vlásečnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou jedním z favoritů. Problém je, že těch favoritů je asi 5 a další Vánoce a narozky za mooc dlouho :(

Ale divím se, že je tady má celkem málo lidí- nebo se jima moc nechlubí- přitom skvělá značka, přívětivá cena a design- ten je jedinečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam ruku 18,3cm a mel jsem 41mm jako svoje 1. svycary a jsou paradni. Modra se mi nelibila. Byla moc jednoducha. Cerna je lepsi. Stav se nekde v obchode a koukni na ne.

Treba ted ty seika co mam tak ta modra je tam neskutecna. Jinak ano hlinikova luneta je nachylna. ja za 8 mesic udelal par sramu a to sem ani nechtel ;)

 

Hlavne nekupuj novy v krame na tom prodelas kalhoty :) tady se pohybuji okolo 20 skoro novy. Jety jsou za 15-16 coz je super cena.

 

Ja je mel i presny delaly +/- 5 sec/den

Upraveno uživatelem moralles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...