Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Já vám nevím, nějak mi ty nové nesedí. Keramika super, to je bez debaty. Ale nějak se mi nelíbí ta nová luneta. Font i indexy na ní jako z bondovek, chybí mi tam ta typická, kde těch indexů bylo moc... v tim byly LHC "své"

 

Popravdě, když se tak ještě jednou dívám, tak mi čím dál tím víc připomínají SMPc...

Upraveno uživatelem lloffass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

No Longines Hydroconquest automatic to nejsou určitě... (viz název vlákna)

 

Jo a proč sem vlastně lezu: živých fotek nových keramických LHC 2018 zatím na netu moc není, ale dají se najít videa z Baselworldu a vypadá to, že to budou ukrutný leštěnky, v dobrým slova smyslu. Zejména s šedým cifrem jsou fakt luxusní. Doporučuju vyhledat na YT a skouknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starší verze měly klasický relativně hrubý sunburst, u černé verze patrný jen na silném světle. Tahle nová verze má zřejmě ciferníky s jinou povrchovkou, buď velmi jemný sunburst nebo nevímco, ale vypadá to hodně luxusně. Viděl jsem asi pět amatérských videí a přišlo mi, že je to dokonce trochu odráží barvy okolí, alespoň ta šedá verze. Magická záležitost. A to celé zarámované do lesklé a odolné keramické lunety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@martar prosim te davas sem video, ktere sem daval o stranu dozadu.

a navic kdyz sdilis video z YT a chces dat presny cas tak to jde ;) dole je sdilet v case...

 

dejte si tohle

 v realu ta seda teda nic moc. takova nevyrazna. ja pujdu urcit zase do cerne u te to vypada jako u SMP ze cerna pujde do sedo/modra :wub: Upraveno uživatelem moralles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...