Jump to content

Longines Hydro Conquest Automatic

Recommended Posts

24aa2c1e002cfd5bf823cf68a8fdf962.jpg
On the road…

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Patnáct stránek vlákna a žádná rozbalovačka?    Zdravím vespolek     Manuál má pouze 672 stran...     Protože se stávám čím dál více hodinkově promiskuitním, tah jsem hned při nákupu sundal a nah

Tak to dobře dopadlo,v nejhoršim bys nahodil nějakej řemen,taky jim sluší.

Jojo, kdo neviděl, neuvěří. Protože tyhle hodinky si svou plnou krásu schovávají jen pro majitele. Fotí se velice obtížně a nikdy to není úplně jako v reálu.  

cedc7b464639d00ca1ee3a8f0282d4a0.jpg
Taky jedna lumeshot

Sent from my iPhone using Tapatalk

před 4 hodinami, mlsoun1 napsal:

Ty jsou perfektní.Keramická luneta je luxus.K Vánocům si ji dopřeji rovněž🙂

Půjde nasadit místo hliníkové? :D

To nevím,pozeptam se u Bechyneho jak si pojedu pro půl dilek.Špatně jsem to napsal.Koupím si modré chronography s keramickou lunetou,nikoliv ze budu měnit hliníkovou.I když by špatná nebyla.Jenže toto jsou 44mm a ty nové modely 43mm,tak nevím😔

Pokud vím, tak luneta z novýho modelu na starší nejde. :(

Někde se to tady řešilo.

A beztak je ta původní lepší. ;) 

Edited by MíraMíra
před 10 hodinami, mlsoun1 napsal:

To nevím,pozeptam se u Bechyneho jak si pojedu pro půl dilek.Špatně jsem to napsal.Koupím si modré chronography s keramickou lunetou,nikoliv ze budu měnit hliníkovou.I když by špatná nebyla.Jenže toto jsou 44mm a ty nové modely 43mm,tak nevím😔

Keramický chrona tu snad nikdo nemá, těším se na fotky. :)

Jasně, nic proti novým. Já mám HC spíš tak nostalgicky spojený s tím původním vzhledem. Mají tak pro mě prostě svůj charakter. Všeobecně mám keramickou vložku lunety radši pro její odolnost, ale co si budem povídat, všechny vypadaj prakticky stejně. Stará, hliníková u původních HC má prostě o špetku víc vlastního stylu a tak je mám prostě zažitý. Asi začínám být celkem konzerva. :D

Co bych ale bral, je zužující se náramek. :D

@MíraMíramě se taky více líbí starý model LHC,jen když je upraven strojek,tak mohla být i keramická luneta.Ale to je jen mé přání.Ale samozřejmě chápu,že je to prostě-tah-,dané společnosti.Nový model,jiný design a zajisté i materiály.Proto bych raději chrona.Za prvé se mi moc líbí a za druhé dvoje stejné LHC jen kvůli keramické lunetě je zbytečné.