Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

Ricous má problém - od 27. do 29. jsem na poradě v Heřmanicích. Není to od LB zase tak daleko, ale bude to trvat minimálně do osmi do večera a nevím, jak to bude s dopravou. Zkusím si vzít vlastní vůz, ale bude to alkoholfrei a po sešlosti hybaj zpátky na ubikace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Co Tada ?

 

Tada by rád přijel, protože tam na horách jste bezva parta a abych se pochlubil nově opravenými Astronauty (už mám i zkrácený tah, takže je můžu vesele nosit), ale od 25. u mě bude přítelkyně, takže budu mít jiné věci na práci.

 

Takže asi až na dalším... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Ricous má problém - od 27. do 29. jsem na poradě v Heřmanicích. Není to od LB zase tak daleko, ale bude to trvat minimálně do osmi do večera a nevím, jak to bude s dopravou. Zkusím si vzít vlastní vůz, ale bude to alkoholfrei a po sešlosti hybaj zpátky na ubikace...

 

Aby sis místo srazu nezaměnil jako předminule Tada. Sraz je v Jablonci nad Nisou, což je 12km od Liberce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby sis místo srazu nezaměnil jako předminule Tada. Sraz je v Jablonci nad Nisou, což je 12km od Liberce.

Omlouvám se místním, ale když mně JB a LB tak nějak splývají... Každopádně to mám tak 45 min z těch Heřmanic. Nic proto raději neslibuju - uvidím, v kolik skončíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

Pro pražáky: jak mi nadhodil Kalifx, co kdybychom vyjeli z ČM už kolem 15:30? Vyjel bych asi tak kolem třetí z Chodova směr ČM a pak Jablonec.

Ať se stihnete do zavíračky řádně zhulákat, jinak tam nemá smysl jezdit. Ná zpáteční cestu seženu nějaké sickbagy :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro pražáky: jak mi nadhodil Kalifx, co kdybychom vyjeli z ČM už kolem 15:30? Vyjel bych asi tak kolem třetí z Chodova směr ČM a pak Jablonec.

Ať se stihnete do zavíračky řádně zhulákat, jinak tam nemá smysl jezdit. Ná zpáteční cestu seženu nějaké sickbagy :).

Mas jeste v aute misto i pro me, nebo budu muset po vlastni ose? :) Pit stejne nebudu jelikoz i na CM pojedu autem, jsem linej jako prase, ale samotnemu se mi tam v aute jet nechce.. navic jizda se zimnima Barum Polaris je jak jit na stvanici na brusleni = mam trosku strach a nechci dopadnout jak Tada v zavejich :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro pražáky: jak mi nadhodil Kalifx, co kdybychom vyjeli z ČM už kolem 15:30? Vyjel bych asi tak kolem třetí z Chodova směr ČM a pak Jablonec.

Ať se stihnete do zavíračky řádně zhulákat, jinak tam nemá smysl jezdit. Ná zpáteční cestu seženu nějaké sickbagy :) .

Hoši, vy tomu furt nějak nerozumíte. My tady na severu nechlastáme, ale hezky spořádaně si povídáme o hodinkách :lol: Už minule jsme se to snažili salamiovi vysvětlit, ale marně :sad01_anim: ke konci nás už nějak nevnímal :drunk: :lol2: :lol2: :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio
Mas jeste v aute misto i pro me, nebo budu muset po vlastni ose? :) Pit stejne nebudu jelikoz i na CM pojedu autem, jsem linej jako prase, ale samotnemu se mi tam v aute jet nechce.. navic jizda se zimnima Barum Polaris je jak jit na stvanici na brusleni = mam trosku strach a nechci dopadnout jak Tada v zavejich :)

No jasně, předběžný seznam vyslanců kultury a oddechu:

twinsfather

Kalifx

spiderer

Dantechno ? hade, příště ti vyluštím ty spojovačky! :)

 

Jinak spajdy, to jsi fakt tak líný, že dáš přednost troše toho pohodlí před uvedením se do pokročilého stavu mentální inkompetence opakovanou konzumací fermentovaných rostlinných nápojů? Klidně tě někde na trase Chodov-ČM naberu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, vy tomu furt nějak nerozumíte. My tady na severu nechlastáme, ale hezky spořádaně si povídáme o hodinkách :lol: Už minule jsme se to snažili salamiovi vysvětlit, ale marně :sad01_anim: ke konci nás už nějak nevnímal :drunk: :lol2: :lol2: :lol2:

 

Ale nééé Jirko, salamio to právě pochopil! Proto dělá obětavě na otočku řidiče! :) Ale my spolujezdci se zhulákáme za něj. :)

Já na 95,46% jedu, operaci jsem kvůli srazu zrušil. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nééé Jirko, salamio to právě pochopil! Proto dělá obětavě na otočku řidiče! :) Ale my spolujezdci se zhulákáme za něj. :)

Já na 95,46% jedu, operaci jsem kvůli srazu zrušil. ;)

Ach jo, s váma je ale potíž. To radši teda pojedu taky autem, bych nepropadl pokušení :wine: :smoke:

:angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak spajdy, to jsi fakt tak líný, že dáš přednost troše toho pohodlí před uvedením se do pokročilého stavu mentální inkompetence opakovanou konzumací fermentovaných rostlinných nápojů? Klidně tě někde na trase Chodov-ČM naberu...

Ja to zvladnu celkem slusne asi i bez fermentovanych napoju, myslim, ze to bude fajn, ucast jista na 75% z me strany :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio
Pro jistotu jsem zamluvil větší salonek s kapacitou dvacet osob od 17.00. Poprosím o včasnou účast, protože se hotel zavírá ve 22.00.

Tos vyhrožoval i posledně a já si dost dobře matně pamatuju, že mě vrchní popadl za flígr až někdy kolem druhé... :guiltysmiley:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos vyhrožoval i posledně a já si dost dobře matně pamatuju, že mě vrchní popadl za flígr až někdy kolem druhé... :guiltysmiley:.

 

Myslím, že se nad námi slitoval, protože jste tam s Otcemdvojčátek spali, jinak by nás hnal dřív.

Upraveno uživatelem vojt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

My jsme hlavně byli s Dvojitýmstřelcem rádi, že ses obětoval a zůstal tam s námi, než jsme padli :). Jinak by náš dojem z návštěvy dálného srazu nebyl tak dokonalý, kdybychom tam nakonec zůstali sami :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...