Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

Tož po předběžný domluvě se spajdrmenem bych se s dovolením ukázal téže. Akorát bysme museli vyjet z Prahy v 17.00, někde bych tam asi přespal a druhej den musím být zase v poledne v hokně....

 

A nemohli bychom se sejít rovnou u těch Jogurtů? Vaří tam docela dobře.

Kamile v tom hotelu to bylo moc fajn a ten salonek byl strašně příjemnej... Do nějaký fádní picérky si můžu zajít kdykoli v Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož po předběžný domluvě se spajdrmenem bych se s dovolením ukázal téže. Akorát bysme museli vyjet z Prahy v 17.00, někde bych tam asi přespal a druhej den musím být zase v poledne v hokně....

Kamile v tom hotelu to bylo moc fajn a ten salonek byl strašně příjemnej... Do nějaký fádní picérky si můžu zajít kdykoli v Praze.

 

Beru auto, s Kalifixem jsme domluveni, tím pádem mám v autě ještě dvě (v nejhorším 3) volná místa, protože s nejmenovaným modem S .... samozřejmě nepočítám .... :sleeping_03anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

Tentokrát asi beze mě ? v pondělí vyrážím do Znojma a vracím se právě v tu středu. Nevím, jestli bych po dvou nocích strávených ve sklípcích zvládnul ještě třetí uvolněný večer :worried_anim:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
No ale to jste se nám tady hezky rozhovořili, chlapci, to nás těší, to nás těší. Super, uvidíme se za týden ;-)

Máš připravené Bulovy? A to CD si chceš nechat nebo mi ho vrátíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...