Jump to content

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec

Recommended Posts

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jestli k vám jezdí vlak tak dorazím. Musím to nějak propočítat abych se i dostal domů...

Tak já každým dnem čekám z Norska zásilku rally pneumatik s hroty To zase dojedu tak daleko, že ani hasiči pro mě nebudou moct dojet

Na dva měsíce nám zavřeli školu, tak se snad dostavím, bude to záviset jen na tom, jestli budu mobilní   1. Snow 2. M916 3. sery.vlk 4. vojt 5. Tada (zatím jen předběžně)

Tak jestli k vám jezdí vlak  

Snad stihneme položit koleje, tisíce čínských kuliů dělají co mohou ovšem příroda je zlá, podnebí kruté a domorodé, lidožravé kmeny neúprosné.

Snow: Ok, zkusim prijet na slonu :) Ale nevim jestli najdu svoji tropickou prilbu :P

Honza71: Zimni gumy jsou dobry zaklad, ale vem si jeste pilu, termosku s cajem a zimni obleceni. Cesta z Jablonce je zradna a nebezpecna.

Tak jsem mrknul na Idos a vypada to blede, k vam se sice dostanu Ok,ale od vas nic nejede :(

Edited by Tada

Tak tentokrat s velou pravdepodobnosti dorazi Prazska bunka v presbeznem slozeni:

spiderer

Jakubisko

lolohh

911

Bert

:)

Hm, to vás asi bude plnej minivan co?

Sakra, docela by se mi šiklo, kdyby mně někdo z Liberce pak hodil zpět do Prahy :(

vojt - uz jsem u vas dlouho nebyl, tak musim na kus reci prijit kdyz vam se za nama porad nechce :)

Horhe - to uz budu treba uplne bez hodinek :D Nevim co bude, snazim se to neresit, ale jeden nikdy nevi co ho cvrnkne do nosu :)

Tada - budeme pres noc ;)

Tada - budeme pres noc ;)

Na pilu se vykašli, tu potřebuješ fakt jenom výjimečně. Normálně se ale u nás vozí radlice...

Jablonecky Taduv masakr motorovou pilou.. moje ucast zacina byt ohrozena, mam se celkem rad a nerad bych aby si Tada (nebo kdokoliv jinej) sil z myho xichtu oblecky a streva soukal do laku jako delikatesu k podzimni kave! :)

Tada: já Tě do tý Prahy odvezu, přece Tě nenechám na pospas Spajdymu...

Ok, ještě Ti napíšu a domluvíme se :)

Spiderer: Neboj se, bouchačku ještě mít nebudu :P Pojedu tam jen jako všichni na Pražských srazech - s kapsami plnými nožů :D