Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Tak jsme včera v našem liberecko-jabloneckém kroužku upekli datum dalšího setkání, a to 2.června v obvyklém salónku hotelu Zlatý lev v Jablonci nad Nisou.

Pro přespolní nabízí tentokrát místní hoteliér slevu na ubytování (teda pokud budou mít prý volné pokoje :-) a náš osobní číšník je již teď připraven plnit naše přání. Kuchyně funguje, sníh asi už nebude, není čeho se obávat ;-)

 

edit: no to snad je přenos myšlenek, Snowe. Kouknu na počítač, vidím, že ještě nic nevidím, napíšu pár vět a šup, je to tam dvakrát :D

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
No sláva a už novým vozem, to bude parády.

 

S novým vozem se to zamotává :D Už jsem skoro všechno vyřadil a nejspíš to vypadá, že budu mít to, o čem si se vyjádřil jako o floutkovském cabrioletu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S novým vozem se to zamotává :D Už jsem skoro všechno vyřadil a nejspíš to vypadá, že budu mít to, o čem si se vyjádřil jako o floutkovském cabrioletu :)

Tak hlavně ne s plátěnou střechou, nebo budou padat 2.6. v Jablonci kusy ledu z nebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No uvidíme v kolik a v jakym stavu se vrátim z Prahee, kdyžtak bych na chvíli na nějaký nealko dorazil.

 

No to bys měl Posted Image já bych chtěl dorazit v pět, Kupa se dneska vrací z dovči, tak uvidíme, v jaký bude formě (to víte, pánská jízda...) Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...