Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

toho jsem taky poptal, cena nižší než GE, ale téměř o nic, zakže pak rozhodla rychlost a hlavňe reference prodejce..jinak do pátku by měly dorazit..

 

Jsem asi divnej...ale máš tu cca80 km od domova nejlevnějšího dealera,kterej je má skladem.

Reference na něho neznám ale osobně jsem navštívil tři prodejny(v Žatci jsem nebyl)a obsluha byla v pohodě ve všech.

Ale ve finále to je jedno od koho je koupíš!

Jinak samozřejmě tvůj výběr chválím.;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Taky bych byl asi v Chomutově natotata spíš než čekat na pošťáka. Hlavně je kam skočit s reklamací z očí do očí.

doufám, že reklamace nebude potřeba..navíc jsem měl zafixován chomutov, což je taky z ruky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych byl asi v Chomutově natotata spíš než čekat na pošťáka. Hlavně je kam skočit s reklamací z očí do očí.

Jo,jo a v klidu pokoukat dát si dobrou kávu, vyzkoušet mnoho dalších(a mnohem dražších)kousků a ještě se pokusit majitele o nějaký ten litřík stáhnou na konečné ceně.

Má to svoje kouzlo!:-)

A Ústí nebo Teplice není zas taková štreka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,jo a v klidu pokoukat dát si dobrou kávu, vyzkoušet mnoho dalších(a mnohem dražších)kousků a ještě se pokusit majitele o nějaký ten litřík stáhnou na konečné ceně.

Má to svoje kouzlo!:-)

A Ústí nebo Teplice není zas taková štreka.

vypada to, že jsem právě zaplatil nováčkovskou daň!! :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když nad tím přemýšlím, tak jsem vlastně všechny své dražší hodinky jak kupoval tak prodával osobně... A že jsem si i kolikrát pro ně jel, i když jsem nemusel... Samozřejmě kromě těch které jsem objednával ze zahraničí (vždy spolu s Horhem) a to jsem pak skoro nespal jak jsem byl nervózní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale tam bych se bál peníze poslat předem.

Jel jsem jednou do Švýcarska autobsem a jednou za mnou přijel Rakušan do Prahy.

 

Jde o to, že když máš možnost koupit za stejné peníze v ČR v kamenném krámě, tak je to ze všech možných důvodů lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jooo to já si našel "T" na chrono24 a ve finále je koupil mimo chrono, poslal CASH na účet a čekal........, ale naprosto korektní obchod a fofr dodání!!!!  Ale musím říct, že jsem tedy prodejce nejdřív prověřoval na různých světových forech... :-)...a sám reagoval na poptávku a všechny doplnující dotazy obratem...

Upraveno uživatelem 7jerry7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bral Orisky od taliána na Chronu24,komunikace vlažná,bo tam maj polední pauzu celej den.(Jirka může potvrdit, bo tam byl na dovče;-)

A taky jsem doobjednával navíc tah kterej nebyl skladem,takže jsem musel čekat.

Je pravda že byl(je) vedenej na ORIS stránkách jako AD,takže aspoň krapet dobrej pocit že to klapne.

Ale musím přiznat že nervózní jsem byl dost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...