Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

přeci jenom sem ještě musím napsat jeden dnešní "příběh" pro ty co se zíra nezúčastní.. :helpsmilie:: předvedl jsem hodinky ženě, cituji: "ty jsou fakt krásný, moc hezký.. ale když máš teď tak hezký hodinky tak by si k nim měl pořídit i nějaký hezký oblečení, ta košile je hrozná, ten svetr ještě jde a ty kalhoty a měl by ses nechat hezky ostříhat.. máš to hrozný.."  :giljotiini:  konec citátu.. takže asi takhle to je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tím chtěl básník říci?

Že nemáš co na sebe a proto nemůžeš na sraz....nebo ti cifr neladí se svetrem.;-) :-)

Hele k novejm hodinkám by to chtělo novou ženskou! ;-) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přeci jenom sem ještě musím napsat jeden dnešní "příběh" pro ty co se zíra nezúčastní.. :helpsmilie:: předvedl jsem hodinky ženě, cituji: "ty jsou fakt krásný, moc hezký.. ale když máš teď tak hezký hodinky tak by si k nim měl pořídit i nějaký hezký oblečení, ta košile je hrozná, ten svetr ještě jde a ty kalhoty a měl by ses nechat hezky ostříhat.. máš to hrozný.."  :giljotiini:  konec citátu.. takže asi takhle to je..

tvl jako bych slyšel vlastní ženu, akorát s těma vlasama nemám problém, teda vlastně mám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ze by z tebe hovorily "trpke" zkusenosti manzelstvi? :-) ...jinak by si prece rekl ze si ke stavajicimu "SETU" potreboval prave uz jen ty vomegy :-):-):-):-) ....jeste chvili a bude tu klib nemadam :-) :-) :-)

 

ps: neboj se, tvou zenu zrejme neznam a pokud to tu neprocita, nase plky zustanou v klubu :-)

Upraveno uživatelem 7jerry7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ze by z tebe hovorily "trpke" zkusenosti manzelstvi? :-) ...jinak by si prece rekl ze si ke stavajicimu "SETU" potreboval prave uz jen ty vomegy :-):-):-):-) ....jeste chvili a bude tu klib nemadam :-) :-) :-)

 

 

ps: neboj se, tvou zenu zrejme neznam a pokud to tu neprocita, nase plky zustanou v klubu :-)

tak to jsem původně myslel, pořídím omegy a je komplet..ale ženský nikdy nemají dost hehe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...