Přejít na obsah

Oris TT1 divers EBAY


Brasi

Doporučené příspěvky

Nenakupoval někdo z vás oris přes internet, třeba na ebay? Přece jen úspora 10-12tis je slušná.

 

http://cgi.ebay.com/AUTHENTIC-ORIS-TT1-DIV...93%3A3|294%3A30

 

Tenhle obchod vypadá celkem solidně, aspoň co se týče hodnocení a realizovaných nákupů.

Jak se to řeší se zárukou, dá se uplatnit u nás, nebo ve Švýcarsku, nebo budu muset v případě chyby posílat hodinky do USA?

 

PS: Pokud znáte lepší obchod budu rád za tip.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak ti mozem poradit tak snazit sa za kazdu cenu usetrit nie je vzdy ta prava cesta.... pokial nie si ako niektori z nas ze mas doma suplik s 20 timi mechanickymi hodinkami po XY tisic a aj tak nosis 99% casu Gshoky ale chces tie hodinky realne pouzivat tak nic nepokazis ak sa trochu tresnes po vrecku a kupis si doma v kamenaku hodinky na ake mas (hoc aj horsie alebo sa pokus vycihnut nejaku brutalnu zlavu... sem tam sa vyskytne aj 50%).

 

 

Veci ako autorizovany zarucny a pozarucny servis pri dennon pouzivani nadobudaju uplne iny vyznam nez ked zbieras hodinky pre paradu.... nehovoriac o krabiciach manualoch kartach a seriovych cislach pri pripadnom predaji drahsich kusov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebolo by rozumnejsie kupit Oris TT1 300M Divers tu? :thumbsup_anim:

 

bez cla, DPH a strachu? ;)

No az na tu zaruku a la PrecisionTime:

 

Watches marked with "PT warranty" will be issued with a "Precision Time" warranty card . All watches issued with a "PT Warranty" card requiring warranty repair claims are only valid through Precision Time. All products sold by Precision Time Ltd are guaranteed to be new and authentic sourced from authorised jewellers from the EU.

 

(Hodinky s poznamkou "Zaruka PT" budou opatreny zarucni kartou Precision Time. Vsem hodinkam opatrenym zarucni kartou Precision Time a ktere vyzaduji opravu v zarucni dobe, bude oprava poskytnuta pouze pres Precision Time. Veskere produkty, prodavane firmou Precision Time Ltd, jsou zarucene nove a autenticke a pochazi od autorizovanych klenotniku v ramci EU.)

Cili sice dva roky zaruka, ale prodejcova. Mezinarodni zarucak nedostanes a jestli jo, tak nepotvrzenej. Za me rikam, ze uz teda radsi eBay. Rizika stejna, cena lepsi... kdyz uz teda.

 

EDIT: DPH je v Anglii 15%, jen na doplneni CzechJokera.

Upraveno uživatelem little_w
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
:offtopic: Vybral sis dobře, hodinky, které jsou stálicí sortimentu Oris vypadají fajn. Až prodám vše co mám, také si je nejspíš koupím jako své "definitivní" hodinky. Ovšem chtěl bych je s bílým číselníkem, bohužel se už v tomto provedení nedělají a tak to bude běh na dlouhou trať. Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovšem chtěl bych je s bílým číselníkem, bohužel se už v tomto provedení nedělají a tak to bude běh na dlouhou trať.

Jsou pěkné, myslím že mají ETU a nižší vodotěsnost. Trochu bych želel těch vlnek. Mimochodem je teď v nabídce nový model s nerezovou lunetou.

 

post-2946-1242141266.jpg

 

Fotka z FOO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:offtopic: Vybral sis dobře, hodinky, které jsou stálicí sortimentu Oris vypadají fajn. Až prodám vše co mám, také si je nejspíš koupím jako své "definitivní" hodinky. Ovšem chtěl bych je s bílým číselníkem, bohužel se už v tomto provedení nedělají a tak to bude běh na dlouhou trať.

 

:offtopic: jedny s bilym cifernikem maji tady.

watchseller_2052_66841659.jpg

nemaji uplne ebayove ceny, ale prodavaji lehce pouzite hodinky. veskere doklady, manualy a zarucaky jsou samozrejmosti. bracha tam kupoval asi dva mesice stare orisy a sluzby teda maji na urovni. jo, a kupoval to v dobe, kdy byl dolar za 14 Kc, takze to chytl teda zlate. a ty jeho oriskyjsou teda mnamka:

watchseller_2050_439949809.jpg

 

a omlouvam se za offtopic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:offtopic: jedny s bilym cifernikem maji ...

Jenže ty jsou titanové - mají korunku na čtyřech hodinách.Ten ciferník vypadá bílý, zatím jsem je viděl jenom s "fosforeskujícím", lehce nazelenalým. Taky pěkné, ale osobně bych volil ocel a titan až u Maistertauch Regulateur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za rady, nechám si to projít hlavou.

Asi si je koupím i za těch 27, kdybych si koupil jiný, tak bych byl stejně nakrknutý.

Chci si je koupit ke 30 a další si povolím až ke 40. :wheelchair:

Ještě si nechám pár dní na rozležení a koupím je normálně ve Vaňkovce.

Apropós, nemáte zkušenosti s firmou World of Watches (WOW)?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Podle mne patri nakup tech nasich milacku v kamenejch hausech k tomu spravnymu ritualu. Ja se jel na TT1 XL

nejdriv 2x podivat do nemec a v den nakupo sem este do ty vylohy cucel asi hodinu.Do dneska ani nevim jaky

hodˇky byly vystaveny kolem.A to Wempe ma vylohy jak hangary.

Pocitac je sice soucasti moji profese ale pres net si zjistuju akorat otviracku hodinarskych prodejen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Mám Oris TT1 z eBay (ne od výše zmíněné firmy), vše v pořádku proběhlo, platba, doručení na terminál, proclení, zaplacení DPH. Ne vždy to nefunguje.
Můžeš mi prosím tě upřesnit jak probíhá zaplacení cla a DPH z nákupu přes ebay z USA.Kdysi jsem si kupoval starého angličáka z USA a celková cena byla ta za jakou jsem ho vydražil.Anglicky neumím takže nákupy ze zahraničí řeším platbou přes paypal kde nepotřebuju říct ani ahoj,tím pro mě starost končí a pouze čekám až zazvoní pošťák.Jde mi o to jestli po vydražení bude přes paypal cena konečná,kde se po vydražení přičte k ceně i clo(což si myslím že to takhle nefunguje) nebo hodinky příjdou domů za vydraženou cenu a pak musím jít na finančák něco doplatit?A co je terminál?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...