Přejít na obsah

Sberatelstvi - modely aut a motocyklu


Doporučené příspěvky

Vystav to v ložnici, nebo vyměň manželku. Vždycky máš dvě možnosti 😄

Začal jsem tím, že se v obýváku objevila zmenšenina toho, co stojí před barákem, a teď už jich je tam 7. Víc bych asi ani sám nechtěl - jednak jsou tam potřeba i jiné věci , třeba knihy, skleničky.... a pak, máme toho šedivého rapla 😄

Upraveno uživatelem Irwinek
přidání textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, siwi napsal:

Zdá se, že máš hodně zajímavou sbírku. Škoda, žes ten svůj sekretář aspoň neotevřel...

 

před 39 minutami, Murphy97 napsal:

Ja myslim, ze to neni Irwinkovo. Snad jsem dobre pochopil ze spal nekde v okoli Lednice v penzionu ve stylu Jamese Deana a tohle bude asi tamni inventar.
Ale treba se pletu....

To je majitele Motelu ElDorado v Mikulově. Má rád Ameriku a celý penzion je v tom duchu. Modelů má u vstupu spousty, tématicky seřazené . Všude jsou cedule, neonové nápisy, originál funkční JukeBox ( tedy už s CD ), kafe, hranolky, hamburgery, boxy, podlahy, prostě Amerika. Pokoje klasika, včetně vysokých postelí a parkuješ opravdu před dveřmi pokoje tedy apartmánu ( pokud není v 1. patře 😄 ) . A pečou si vlastní chleba - bramborovej a americkej Tousťák ( velký T, protože je asi 2 x takový, jako ten babišův )

Za fotky se omlouvám, ale já to dostal jako překvapení, takže jsem s sebou neměl foťák, a když jedu na dovču nebo tak někam, tak používám jen Sony Ericsson T 700, takže nefotím 😞

IMG_20201030_161340.jpg

IMG_20201030_161351.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...