Přejít na obsah

WORKSHOP focení


niko

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 145
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Aldo, tim RAWem se netrap. JPGem si sice omezený co se týká úprav, ale tady to nevadí. A když najdeš nějaké chyby na fotkách a nebudeš mít tolik možností je upravit, příště si dáš větší pozor už u focení. Je to o tom co jsem včera říkal. Snažit se nafotit už hotovou fotku a nespoléhat na úpravy. Jinak dobrý...tu žlutou si tam dostal pěkně :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem na fotku ještě napsat seznam účastníků, ale hlava děravá... :tongue_ss:

Takže. Matao, MarcelG, Alda, HIFI, Harry, Niko...ještě jsem tu záhledl

FORTIS, SEIKO, HAMILTON, DAMASKO, TIMEX a pak NIKON, PENTAX, CANON :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes jsem si udělal trochu času a zkusil v domácích podmínkách vyfotit pokud možno stejné fotky, jaké jsme dělali v Karviné v ateliéru. Stejné proto, abych měl nějaké srovnání a mohl posoudit možnosti. Fotil jsem podobným způsobem - z ruky, podobná expozice, ale více než dvojnásobné časy. Používal jsem odrazové desky (ze čtvrtky a černého papíru), matný průsvitný plast na rozptýlení světla a halogenové stavební světlo - a to se ukázalo jako největší problém... Jednak je prostě slabé (!!!) a také svítí spíš žlutě než bíle... Nicméně výsledky jsou zde:

 

Toto je pokus zduplikovat obrázek, který dělal Niko:

 

Pokus2.jpg

 

A toto je vlastně už druhý pokus o stejnou fotku jako dělal Niko - poprvé jsem to zkoušel už v Karviné a toto je "domácí" verze. Tu z Karviné jsem zde už ukázal, takže můžete porovnat...

 

Pokus3.jpg

 

Tak a teď do mně - ať vím co změnit a zlepšit ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...