Jump to content

Recommended Posts

Posted

........a v Planeu, za využití jejich slevy, získal úžasné hodinky. Radost byla o to větší, že to jsou poprvé hodinky koupené v kamenném obchodě.

 

 

Hodinky jsou standartně kulaté, akorát mi nějak zblbla komprese nebo foťák :gun_bandana: , no znovu už to fotit nebudu (berte to třeba jako uměleckou fotografii - nějaké lepší a nezkreslené určitě časem přidám).

 

Jedná se o Fortisy Marinemaster v bílé barvě, na tahu.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

I když to asi bude znít hrozně blbě, ale napoprvé mne zaujaly barvou vteřinovky a popravdě to byl ze začátku i jediný důvod, proč jsem o nich začal uvažovat...... Už dříve mi bylo jasné že nějaké Fortisy chci, ale o tomto typu jsem ani nepřemýšlel.

 

Když jsem je poprvé zkoušel, tak jsem byl překvapený jejich velikostí, opticky jsou mnohem větší, než papírových 42 mm,

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

což způsobuje luneta, která na stranách přesahuje cca 1 mm mimo pouzdro,

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

ale i v porovnání s 44 mm Steelfishema vypadají větší.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

Jsou to první hodinky (nebo jedny z mála), které se mi líbí na originál tahu a vůbec nepřemýšlím o výměně za kůži, nebo kaučuk.

 

Další zajímavá věc je luminiscence - někomu se asi líbit nebude (může připomínat indigloo od Timexu :whistling: ), ale mi se líbí hodně. Ta barva je neuvěřitelná a přechod ze světla, přes stín, do tmy vypadá hodně dobře: ciferník se postupně mění z bílé po skoro tmavě modrou.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

Celkově jsem z těchto hodinek neuvěřitelně nadšený a trošku mám strach, že dokonce více, než z nedávno koupených Breitlingů, ale věřím tomu, že tento pocit se bude opakovat vždy, po zakoupení nových hodinek. Kdyby to tak nefungovalo, tak tady asi nikdo z nás není, že :thumbsup_anim:?

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

 

Posted
Ty už nepij :D Lasu se klidně vyhýbej, tam Fortisky nenajdeš.

 

njn... už ani nevím kde jedno ze tří ostravských hodinářství je... samo, že v avionu

Posted (edited)
no pěkně se rozjíždíš... já vím proč se Lasu vyhýbám...:)

gratuluji.

 

Vyhýbej se radši i Avionu, nebo jak se to na té Rudné jmenuje :smile_anim:.......... a dík.

Edited by sect
Posted

Osobne se mi cerny libi vic, ale v noci jedine bile ... Gratulace obrovska !!!

Posted (edited)

krasny hodinky gratuluji at slouzi k plne spokojenosti!!

Ja mam holt jen obycejny seika tolik penez bych do toho nedal ale ty tvoje jsou fakt nadherny...doslova klenot ^_^

Edited by Martas06
Posted

Gratulace" pěkné a na oko krásně velké:-) mohu se zeptat na cenu po slevě? A je to Planeo nebo co na netu? Nic mi to neříká:-( ale možná, že jsem jen trochu přepracovaný

Posted
Gratulace" pěkné a na oko krásně velké:-) mohu se zeptat na cenu po slevě? A je to Planeo nebo co na netu? Nic mi to neříká:-( ale možná, že jsem jen trochu přepracovaný

 

Planeo Quick Time, na netu to najde pobočky, svoje stránky asi nemají, nebo možná o nich akorát nevím. Mají do konce dubna slevu na Fortisy 20%, takže místo 33t. vyšly při platbě hotově na necelých 26t. Ale asi to bude jenom na doprodávané modely, to jsem nezjišťoval, protože ten můj měli :smile_anim:

Posted

Puzdro ma sice 42mm,ale ak sa nemylim tak lunera trosicku cez puzdro precnieva a tak posobia robustnejsim dojmom.

...ta modra sekundovka je sexi :thumbsup_anim:

 

Posted
velmi pekne hodky. smiem sa spytat na obvod zapastia? na 42 mm vyzeraju ozaj dost velko. gratulujem k nakupu.

 

Zápěsí mám 18,5 cm. Přikládám ještě jednu, tentokrát nezkreslenou fotku, kterou jsem teď cvaknul, na té už to nevypadá tak hrozně :smile_anim: .

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

Puzdro ma sice 42mm,ale ak sa nemylim tak lunera trosicku cez puzdro precnieva a tak posobia robustnejsim dojmom.

...ta modra sekundovka je sexi :thumbsup_anim:

 

Luneta přesahuje o cca 1 mm, jak jsem psal výše, takže opticky je průměr zhruba 44 mm. Ale i tak vypadají větší.

Posted

Jsou krásný a nejvíc se mi líbí taky ta vteřinovka, je to takovej detail kvůli kterýmu se zamiluješ. Hele a normálně jsou pěkný i šišatý :D

Posted

Díky moc všem za pozitivní reakce :thumbsup_anim: , to potěší. Tady jsou fotky, které dělal Peta-Biker (určitě lepší než ty moje), pro ty, které to zajímá.......

  • 2 weeks later...
Posted

jsou to bezvadné hodinky,

už jsem vytahoval peníze na stůl, v tom jsem se otřepal a zjistil, že jsem zatím s mými hodinkami na volný čas spokojen.

Rozhodně večer do hospody a do klubu je to pecka, bo baby na ně letí :-)

 

 

Užij je!

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...