Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

safi

Nic moc

Návštěvník SukHoi
Odesláno
Pěkné, škoda toho zaraženého cepínu nebo co to je.

nevím jestli se mi to líbí nebo ne, ale z praktického hlediska bych to nechtěl, protože díky zmiňovanému cepínu dostanou zakouřit hadry i cepín

Odesláno

Hodne se mi libej ty masivni rucicky, naopak naprosto nechapu ten "cepin". Ani po designovy, ani po funkcni strance. Leda by mel 2 funkce a preklapel se. V tom pripade si stenje myslim, ze 3 cudliky by byly lepsi reseni...

Odesláno

Abych se do toho vložil, když už jsem vlákno založil. Myslím, že jsou naprosto strašné. Spínače KATASTROFA a o číselníku nemluvě. Jako kdyby si malé dítě hrálo s barvičkami - jen cákance barev na úkor přehlednosti. Hodinová ručka stejně velká jako index na "12" k lepší čitelnosti také nepřispěje.

Návštěvník SukHoi
Odesláno

naživo to průser nebude, akorát to tlačítko no, to si koleduje o ulomení první den

Odesláno

Úplně mě vykolejil rovnostranný trojúhelník na hodinovce, protože nevím, kam ukazuje. Jinak se mi to tak špatné nezdá, ale ani z nich nejásám, takový

"humor bez vtipu" , povinné tvrrrďáctví, nějak se to týká vícero německých značek, damasco i sinn (kromě svých legendárních U1, navitimer, 144) na mě dělají stejný dojem.

Návštěvník Snow
Odesláno

MÜHLE GLASHÜTTE fandím, je to moje oblíbená značka. S.A.R. Flieger-Chronograph je super, zpracování bude, jak MÜHLE znám, na hodně vysoké úrovni. Sympatická je velikost, číselník se mi zdá čitelný, nepřebarvený a kritizované tlačítko bude pro ty, kteří často používají stopky fajn, bude se dobře mačkat, je promyšlené. Zajímala by mě cena.

Odesláno
První, co mě napadlo, bylo, že se Sinn zbláznil. Prostě mi to evokuje nepovedenej Sinn.

Neni to uplne spatny az na to tlacitko. Ale Sinn je o dve tridy dal (aspon podle me). Celej vikend (teda, kdyz jsem nebyl zrovna pryc) jsem listoval Sinn katalogem, hledal fotky na webu a rikal si, jakej by byl ulet prodat rolady a koupit si neco od nich. Ale zadnej strach, neplanuju to, hresil jsem pouze myslenkou :).

Odesláno

Sinn je pro mě extra třída v segmentu. Jejich akční chronography jsou snad všechny dobře čitelné. Tady vidím, že chtěli vyrobit cool tool chrono pro "velký" kluky s malým...

Odesláno
Neni to uplne spatny az na to tlacitko. Ale Sinn je o dve tridy dal (aspon podle me). Celej vikend (teda, kdyz jsem nebyl zrovna pryc) jsem listoval Sinn katalogem, hledal fotky na webu a rikal si, jakej by byl ulet prodat rolady a koupit si neco od nich. Ale zadnej strach, neplanuju to, hresil jsem pouze myslenkou :).

 

Honzo, k tobě mi pasuje Nomos, Stowa, vintážní Rolex... ale Sinn fakt ne. Tak ne, že uděláš osudovou chybu ;)

 

Odesláno
Sinn je pro mě extra třída v segmentu. Jejich akční chronography jsou snad všechny dobře čitelné. Tady vidím, že chtěli vyrobit cool tool chrono pro "velký" kluky s malým...

 

Osobně mi hodně vadí, když je má každý subciferník jiný design a pokud možno i velikost.

 

Jinak OT: Od minulého týdne jsem štastným majitelem Sinn 103St a musím říci, že zpracování perfektní. Zatím to nejlepší, co mi prošlo rukama. Nicméně mne stále láká a nemohu se rozhodnout, jestli v budoucnu jít do vyší mety do Sinn 757, nebo do chronografů od Damaska. Každý z nich má své plus i minus.

Odesláno
Osobně mi hodně vadí, když je má každý subciferník jiný design a pokud možno i velikost.

 

Jinak OT: Od minulého týdne jsem štastným majitelem Sinn 103St a musím říci, že zpracování perfektní. Zatím to nejlepší, co mi prošlo rukama. Nicméně mne stále láká a nemohu se rozhodnout, jestli v budoucnu jít do vyší mety do Sinn 757, nebo do chronografů od Damaska. Každý z nich má své plus i minus.

To je presne ono. Ja pokukoval po 103 St Sa... Nemas nejaky fotky (si pripadam jak uchylnej chronoloudil :thumbsup_anim: )?

Odesláno
To je presne ono. Ja pokukoval po 103 St Sa... Nemas nejaky fotky (si pripadam jak uchylnej chronoloudil :thumbsup_anim: )?

 

Ještě jsem nestihl. Během pár dní udělám a dám do chlubícího vlákna.

Návštěvník Matterhorn
Odesláno

Pěkné hodinky, tlačítko má hodně netradiční tvar a tak doufejme, že vědí proč to dělají. Na živé fotce vypadá "cepín" divoce. Myslíte si, že je mezi Mühle-Glashütte a skupinkou SINN, Damasko znatelný kvalitativní rozdíl ? Tyhle hodinky bych chtěl, ale nerad udělal chybu, v produkci německých značek se neorientuji.

 

Tady jsem našel další informace o hodinkách, jsou bohužel v němčině.

Odesláno

Ten čudlík je dobrej, úplně perfektně sedne na start/stop palcem pravý ruky.

Je to taková ta machrovinka, asi jako jsem každýmu v hospodě vysvětloval smysl flyback na breguetech.

No a čudlík je akorát trochu prvoplánovější a jednodušší, než flyback...

 

"Rozumíš, vole, jo... letíš, jo a pak musíš stopovat, vole, ten čas, jo a tak hamtneš po tom čudlu, jo a přitom, vole, vůbec nemusíš pustit knipl jo. No, proč je to tak velký, to je jasný ty vole, si představ tu tragédii, kdyby ten čudl byl malej a tys to, vole, v rukavici nenahmát, vole, tak zmršíš výpočty a budeš najednou místo Tora Bora bombit školku OSN, vole."

 

Odesláno
Ten čudlík je dobrej, úplně perfektně sedne na start/stop palcem pravý ruky.

Je to taková ta machrovinka, asi jako jsem každýmu v hospodě vysvětloval smysl flyback na breguetech.

No a čudlík je akorát trochu prvoplánovější a jednodušší, než flyback...

 

"Rozumíš, vole, jo... letíš, jo a pak musíš stopovat, vole, ten čas, jo a tak hamtneš po tom čudlu, jo a přitom, vole, vůbec nemusíš pustit knipl jo. No, proč je to tak velký, to je jasný ty vole, si představ tu tragédii, kdyby ten čudl byl malej a tys to, vole, v rukavici nenahmát, vole, tak zmršíš výpočty a budeš najednou místo Tora Bora bombit školku OSN, vole."

 

Vole :lol2:

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...