Přejít na obsah

MÜHLE GLASHÜTTE S.A.R. Flieger-Chronograph


PhoeniX

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

safi

Nic moc

Návštěvník SukHoi
Pěkné, škoda toho zaraženého cepínu nebo co to je.

nevím jestli se mi to líbí nebo ne, ale z praktického hlediska bych to nechtěl, protože díky zmiňovanému cepínu dostanou zakouřit hadry i cepín

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych se do toho vložil, když už jsem vlákno založil. Myslím, že jsou naprosto strašné. Spínače KATASTROFA a o číselníku nemluvě. Jako kdyby si malé dítě hrálo s barvičkami - jen cákance barev na úkor přehlednosti. Hodinová ručka stejně velká jako index na "12" k lepší čitelnosti také nepřispěje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně mě vykolejil rovnostranný trojúhelník na hodinovce, protože nevím, kam ukazuje. Jinak se mi to tak špatné nezdá, ale ani z nich nejásám, takový

"humor bez vtipu" , povinné tvrrrďáctví, nějak se to týká vícero německých značek, damasco i sinn (kromě svých legendárních U1, navitimer, 144) na mě dělají stejný dojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

MÜHLE GLASHÜTTE fandím, je to moje oblíbená značka. S.A.R. Flieger-Chronograph je super, zpracování bude, jak MÜHLE znám, na hodně vysoké úrovni. Sympatická je velikost, číselník se mi zdá čitelný, nepřebarvený a kritizované tlačítko bude pro ty, kteří často používají stopky fajn, bude se dobře mačkat, je promyšlené. Zajímala by mě cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První, co mě napadlo, bylo, že se Sinn zbláznil. Prostě mi to evokuje nepovedenej Sinn.

Neni to uplne spatny az na to tlacitko. Ale Sinn je o dve tridy dal (aspon podle me). Celej vikend (teda, kdyz jsem nebyl zrovna pryc) jsem listoval Sinn katalogem, hledal fotky na webu a rikal si, jakej by byl ulet prodat rolady a koupit si neco od nich. Ale zadnej strach, neplanuju to, hresil jsem pouze myslenkou :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to uplne spatny az na to tlacitko. Ale Sinn je o dve tridy dal (aspon podle me). Celej vikend (teda, kdyz jsem nebyl zrovna pryc) jsem listoval Sinn katalogem, hledal fotky na webu a rikal si, jakej by byl ulet prodat rolady a koupit si neco od nich. Ale zadnej strach, neplanuju to, hresil jsem pouze myslenkou :).

 

Honzo, k tobě mi pasuje Nomos, Stowa, vintážní Rolex... ale Sinn fakt ne. Tak ne, že uděláš osudovou chybu ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sinn je pro mě extra třída v segmentu. Jejich akční chronography jsou snad všechny dobře čitelné. Tady vidím, že chtěli vyrobit cool tool chrono pro "velký" kluky s malým...

 

Osobně mi hodně vadí, když je má každý subciferník jiný design a pokud možno i velikost.

 

Jinak OT: Od minulého týdne jsem štastným majitelem Sinn 103St a musím říci, že zpracování perfektní. Zatím to nejlepší, co mi prošlo rukama. Nicméně mne stále láká a nemohu se rozhodnout, jestli v budoucnu jít do vyší mety do Sinn 757, nebo do chronografů od Damaska. Každý z nich má své plus i minus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mi hodně vadí, když je má každý subciferník jiný design a pokud možno i velikost.

 

Jinak OT: Od minulého týdne jsem štastným majitelem Sinn 103St a musím říci, že zpracování perfektní. Zatím to nejlepší, co mi prošlo rukama. Nicméně mne stále láká a nemohu se rozhodnout, jestli v budoucnu jít do vyší mety do Sinn 757, nebo do chronografů od Damaska. Každý z nich má své plus i minus.

To je presne ono. Ja pokukoval po 103 St Sa... Nemas nejaky fotky (si pripadam jak uchylnej chronoloudil :thumbsup_anim: )?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matterhorn

Pěkné hodinky, tlačítko má hodně netradiční tvar a tak doufejme, že vědí proč to dělají. Na živé fotce vypadá "cepín" divoce. Myslíte si, že je mezi Mühle-Glashütte a skupinkou SINN, Damasko znatelný kvalitativní rozdíl ? Tyhle hodinky bych chtěl, ale nerad udělal chybu, v produkci německých značek se neorientuji.

 

Tady jsem našel další informace o hodinkách, jsou bohužel v němčině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten čudlík je dobrej, úplně perfektně sedne na start/stop palcem pravý ruky.

Je to taková ta machrovinka, asi jako jsem každýmu v hospodě vysvětloval smysl flyback na breguetech.

No a čudlík je akorát trochu prvoplánovější a jednodušší, než flyback...

 

"Rozumíš, vole, jo... letíš, jo a pak musíš stopovat, vole, ten čas, jo a tak hamtneš po tom čudlu, jo a přitom, vole, vůbec nemusíš pustit knipl jo. No, proč je to tak velký, to je jasný ty vole, si představ tu tragédii, kdyby ten čudl byl malej a tys to, vole, v rukavici nenahmát, vole, tak zmršíš výpočty a budeš najednou místo Tora Bora bombit školku OSN, vole."

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten čudlík je dobrej, úplně perfektně sedne na start/stop palcem pravý ruky.

Je to taková ta machrovinka, asi jako jsem každýmu v hospodě vysvětloval smysl flyback na breguetech.

No a čudlík je akorát trochu prvoplánovější a jednodušší, než flyback...

 

"Rozumíš, vole, jo... letíš, jo a pak musíš stopovat, vole, ten čas, jo a tak hamtneš po tom čudlu, jo a přitom, vole, vůbec nemusíš pustit knipl jo. No, proč je to tak velký, to je jasný ty vole, si představ tu tragédii, kdyby ten čudl byl malej a tys to, vole, v rukavici nenahmát, vole, tak zmršíš výpočty a budeš najednou místo Tora Bora bombit školku OSN, vole."

 

Vole :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...