Koren Posted May 6, 2010 Report Posted May 6, 2010 Samozřejmě, že jsem je nepotřeboval. Samozřejmě, že se nepotápím 300 metrů hluboko. Samozřejmě, že by manželka nesouhlasila, kdyby znala jejich cenu. ALE... Ale mám svý práva A zasloužil jsem si je A tak jsem si udělal radost a splnil jsem si sen. Díky zdejšímu fóru už je nosím na ruce. Omega SMP 2254.50.00. Je tu spousta nadšenců a to je velmi nakažlivé. Tak už je mám taky! Udělal jsem pár snímků. Nejsou tak působivý, jako ty ostatní tady, ale všechny začátky jsou těžký. Díky všem a hlavně prodejci. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
bandicoot Posted May 6, 2010 Report Posted May 6, 2010 Tyhle se mi líběj víc než bondovky... asi kvůli tomu nezdobnýmu tahu. Gratulace.
farářskej Posted May 6, 2010 Report Posted May 6, 2010 Ať se daří Mně na nich vždycky odrazovala akorát ta luneta s moc velkejma číslama, jinak jsou skvělý!
Chumpus Posted May 6, 2010 Report Posted May 6, 2010 Tohle jsou fakt skvělý hodinky. Kdybych se s nima necejtil starej, tak bych je tátovi nikdy nedal.
lib Posted May 6, 2010 Report Posted May 6, 2010 Gratuluju k výtečné volbě a zdravím, kolego Kořene !
Seamaster Posted May 7, 2010 Report Posted May 7, 2010 Tez zdravim kolego Korene, spravna volba! Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Lumpy.T Posted May 7, 2010 Report Posted May 7, 2010 velmi pekne, hodinky mych snu lec zatim mimo rozpocet
Koren Posted May 7, 2010 Author Report Posted May 7, 2010 Díky za reakce. Po 24 hodinách nadšení nevyprchává. A i ta krabička má něco do sebe... Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
rorda Posted June 12, 2010 Report Posted June 12, 2010 Super! Taky po nich jdu To vysvětluje, proč sem píšeš jeden duchaplnější příspěvek než druhý ...
bena_1 Posted June 25, 2010 Report Posted June 25, 2010 Je to prostě paráda, tady se ukazuje, že nemá cenu dělat kompromisy.
Bullet Posted August 1, 2010 Report Posted August 1, 2010 Gratulace, ja jdu aktualne po echt modrych bondovkach, nejak jsem se do nich za tech par mesicu tady proste zakoukal...:-)At ti delaji dlouho radost!
alois Posted August 7, 2010 Report Posted August 7, 2010 gratuluji....nějak jsem neviděl cenu...mám jedny v merku, ale ve Španělsku....a nějak těm jižanům nevěřím....kde sji je koupil? děkuji za odpověď...
Koren Posted August 9, 2010 Author Report Posted August 9, 2010 http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/25601-omega-seamaster-professional-chronometer/page__p__368175__fromsearch__1entry368175 tady jsme je koupil. tak at dobre vyberes.
alois Posted August 9, 2010 Report Posted August 9, 2010 herdek.../ málokdy kleji v pondeli rano /, ale to byla prilezitost....no nic..jdu hledat dal...gratuluji k vybornemu nakupu...dla bych i jedny me FORTISY do " frcu " za O SMP....
quequeek Posted August 9, 2010 Report Posted August 9, 2010 Jsou prostě nádherné a líbí se mi čím dál víc
adamo Posted August 10, 2010 Report Posted August 10, 2010 škoda, že jsou dneska už jenom s těma strašnýma skeletonovýma ručkama :-( tyhle staré jsou super!
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now