Přejít na obsah

MILUJEME ADRENALIN!!


Doporučené příspěvky

Kiting su super. Ja som to skusal s kamosom ale zatial len na suchu. No ked riadne zafuka, adrenalin ide pekne hore :-)) Aj ma potahalo po zemi, ale to patri k tomu, kym sa clovek nauci jemne narabat s padakovymi snurami, ci uz si ho necha vystupat hore a potom krasne robit osmicky tesne nad zemou, ako si "sadnut" do sedaka, potom uz hej, je to parada.

 

Neviem ako to je presne na kitesurfingu, ale my sme mali padak, kde dofukas pumpou kanaliky padaka aby tak drzal tvar.

 

 

Edit: chyba

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou samé moderní opičiny, on stačí jeden pořádný sjezd na lyžích na hodně náročné trati.

 

 

...a ked pri tom este uvolnis nejaku tu lavinu...

 

Kiting - tak moderne :-) javi sa to tak, ale korene su uz pomerne hlboke - kite tvar - tvar draka v spojeni s vozikom pouzival uz v r. 1800 George Pocock, potom sa to menilo, ale ten princip ostal. V podstate to iste vyuzival Austin pri hladani stratenej posadky Franklinovej vypravy do Arktidy (cca 1850) + plus ako signalizacne spojenie, ci napr. Messner s Fuchsom 1989 na trans prechode cez Antarktidu. Vtedy to nazyvali ako Skyway. Aktivny sportovy smer to nabralo zrejme v 90tych rokoch min. storocia. Tot uz je novodobe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

...a ked pri tom este uvolnis nejaku tu lavinu... 

 

Netřeba, obě tratě jsem sjel a byla to hrůza. On to je bungee jumping a i ten slavný kiting dohromady. Obzvláště Wengen je prima, jeden skok je doslova příšerný, divím se, jak ti borci mohou ve 130km/h skákat, stočit se vzduchu a trefit se mezi skály v Myší díře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo adrenalin. Drive jsem aktivne lezl (skaly + preklizka), lec bohuzel uz nejakou dobu se tomu uz nevenuju (a taky mi narostla lehka vanicka :)). A co se tyce lezeni bez jisteni, tak pred lety jsem lezl nejaky (jen velmi lehky) veci v mor. krasu free-solo a taky jsem kdysi vystoupal 2x na komin :). A to je fakt pocit -- jste treba v pulce (cca. 60 m), drzite se jen za sprusle, ta expozice je uchvatna a napr. nizsi komin uz je pod vama. Ale lezli jsme (s brachou) v noci, aby na nas nikdo nezavolal policajty.

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Z loňského letu Cesničkou po vlastech českých :) V tu chvíli to žádný velký adrenalin nebyl, ale když si člověk uvědomí ten falečný pocit bezpečí, a tu hloubku pod sebou, tak se mu může malinko zrychlit tep :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z loňského letu Cesničkou po vlastech českých :) V tu chvíli to žádný velký adrenalin nebyl, ale když si člověk uvědomí ten falečný pocit bezpečí, a tu hloubku pod sebou, tak se mu může malinko zrychlit tep :)

 

Tyhle tvoje hodinky mám právě na ruce :)

 

edit: a vůbec- taky s nima přidám fotku. pracuju přes sto metrů nad zemí, to je taky adrenalin :D (foceno minulý týden)

Posted Image

Upraveno uživatelem Skalamander
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Tyhle tvoje hodinky mám právě na ruce :)

 

edit: a vůbec- taky s nima přidám fotku. pracuju přes sto metrů nad zemí, to je taky adrenalin :D (foceno minulý týden)

Posted Image

 

Jé tak to je paráda vidět svoje bývalý hodinky, jak dělají někomu radost :) Jako pilotky si určitě rády užívají pobytu ve výškách :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...