Přejít na obsah

MILUJEME ADRENALIN!!


Doporučené příspěvky

To znie super. NZ je kdesi na "to do" i u mňa. Rád by som tam čosi požil, oberal ovocie či strihal ovce?a naháňal turistky a domorodkyne, ak to pôjde :-)

 

Teším(e) sa na fotky, a pekne to preži. Bez fotiek sa nevracaj :P

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 V dubnu razím na Zéland, všude tady s tím machruji, jelikož mám radost, tak asi víš :clap: Tam Bungee jumpem žijou, už mám pár zajímavých tipů, takže pokud to rozdejchám, v květnu sem dám fotečky"

Na Zealandu jsem byl několikrát a NEJ bungee je v Queenstownu ... Nevis Bungy ... 134m ... 

 

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na to a vypadá to dobře, na této stránce je přehled takových NZ nejznámnějších"

http://www.bungy.co.nz/

Čekal jsem, že tam najdu něco vyššího, než jsem skákal, jelikož v JAR nejvyšší jump mají taktéž na starost kluci z NZ a zatím marně" Asi budu muset do Číny na Macau Tower   :clap:

 

Na Zealandu jsem byl několikrát a NEJ bungee je v Queenstownu ... Nevis Bungy ... 134m ... 

 

:D

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

to musí být pecka, ho vidět takhle zblízka v tak čistý vodě! Fešák :D

 

tohle je taky dobré

http://www.youtube.com/watch?v=26KzUnEbTUs

No já na Tahiti byl, i přímo na Teahupoo ... serfařů plno, ale ty největší vlny jsou cca 300m od pobřeží na reefu a není to moc vidět ... musíš na člunu přijet blíž :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Ať to tady trochu oživím...V neděli jsme byli zase létat a kamarád to ze svého padáku natočil na kameru GoPro3Black, zavěšenou na jeho křídle ve speciálně upravené PETce. A výsledek je super! A jinak! Oranžová náběžka, oranžové boty. Škoda, že to moje barevné sladění na fotce není tak moc vidět..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík! Jestli se zabiješ z pěti metrů, nebo z kilometru je docela jedno. Naopak, v téhle výšce mám v případě nějaké těžkosti daleko větší šanci na regeneraci křídla, než když blbneme kousek nad zemí. A když, tak mám záložák, kterej se těsně nad zemí taky nestihne otevřít. Tady by měl. Tady další video. Možná někdo poznáte závodiště a Tišnovskou rozhlednu. 

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...