Přejít na obsah

Nova custom vlozka lunety pre SKZ207J1


Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

planujem maly tunning Seiko SKZ207J1 a to vymenou povodnej striebornej vlozky lunety za ciernu. Kupil som 2 custom vlozky lunety, jedna od Harolda, dalsia z ineho zdroja, rozdiel je vo fonte a indexoch. Luneta s tucnym fontom ma minutove indexy medzi 0 az 10, luneta s tenkym fontom ma indexy vsade. Vlozky lunety som len polozil na hodinky pre predstavu ako by to asi mohlo vyzerat... .

 

Povodne hodinky:

post-11289-127655274994.jpg

 

Tucny font + indexy 0 - 10min:

post-11289-127655275766.jpg

 

Tenky font + indexy 0 - 60min:

post-11289-127655276567.jpg

 

Poradte - ktora luneta sa k hodinkam viac hodi a preco?

Dakujem za kazdy nazor a zdovodnenie :helpsmilie: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vic se mi libi tucny font, jen indexy mi prijdou 0-15 ne 0-10 :D Proc? Hodinky mi prijdou celkem masivni a tak k nim ten tlustsi font celkem sedi, navic ty indexy 0-15 tak decentne rozhazuji symetricnost coz se mi v tomhle pripade taky libi.. nejmene se mi libi original, potom cerna tenky font - ale ta mi k temto hodinkam prijde dost nudna, stejne jako origo a vede tucny font, takhle nejak by to melo odchazet z fabriky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

planujem maly tunning Seiko SKZ207J1

 

to vypadá dobře. za mě taky určitě tučná 0-15. další plus je lumi bod na 12h - jak to svítí?

mohl bys prosím uvést zdroje? já sháním na své SNZF11 taky novou vložku, ale je to takovej divnej rozměr - nikde jsem na to nenarazil. díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vypadá dobře. za mě taky určitě tučná 0-15. další plus je lumi bod na 12h - jak to svítí?

mohl bys prosím uvést zdroje? já sháním na své SNZF11 taky novou vložku, ale je to takovej divnej rozměr - nikde jsem na to nenarazil. díky.

 

Ahoj, dik za nazor. Svietivost lumi na 12h som este neoveril - zistim.

Co sa tyka zdroja, tak jedna isla od Harolda (yobokies), druha od Noaha - http://www.10watches.com/apps/webstore/.

Nezabudni si ale popytat aj obojstrannu lepiacu pasku na ktorej potrebu ma upozornil Mechano (dakujem!) a ktoru som si vypytal az k druhej vlozke lunety.

 

Ked som sa tak na to teraz pozeral, zacinam spekulovat ci s vymenou zafiru a lunety nevymenit rovno aj rucicky za take aby mali cierne lemovanie - co myslite?

 

A dalsia otazka - mam C-thru, ale fakt si niesom isty ci bude dost velky. Kym to pojde k hodinarovi/sikovnemu clenovi chronomagu, myslite ze sa mam odvazit otvorit zad hodiniek a vyskusat ci novy C-thru pasuje? Ide o to ze ak nepasuje tak este predtym kupim novy ktory bude pasovat. Nastroj na odskrutkovanie mam, hadam by som to zvladol, poskriabania sa nebojim len neviem ci to potom zvladnem zatiahnut adekvatnou silou a ci mi tam nepadne smietko prachu ktore by mohlo vadit - skusenejsi poradte :helpsmilie: . Treba pri kazdom otvoreni zadneho viecka menit tesnenie?

 

Asi vela otazok no fakt sa uz tesim ako to bude vyzerat :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...