Přejít na obsah

SEIKO SBDY001,003


instant

Doporučené příspěvky

Hodinky sice nejsou škaredé, ale krasavice to taky není. Ta lupa je spíš pro starší pány. Osobně nevím k čemu bych to používal. Jinak zajímavá Seiko raritka :)

 

Myslím, že si to své uživatele (pokud ta lupa bude dobře fungovat) určitě najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že si to své uživatele (pokud ta lupa bude dobře fungovat) určitě najde.

 

sorry, ale že nebude fungovat dobře, to jsem si jistý už teď.

Logicky: lupa se vyklapí na 3.hodině, tzn. když by ji chtěl člověk použít tak si buď musí sundat hodinky nebo si nacpat zkoumaný předmět mezi lupu a ruku...podle mě monster fail.

Aby to bylo opravdu praktické tak by se lupa musela vyklápět buď na 12. nebo na 6.hodině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná se ptám úplně blbě, ale nejsou to náhodou hodinky pro slepce, tedy s odklápěcím sklíčkem, aby si mohli osahat ručky??

 

Pro slepé by asi neměly vteřinovou ručičku a datumovku. Jinak též moc nerozumím tomuto počinu Seiko.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to prislo ako typicky japonsky sklon k sialenym vynalezom typu stierace na prilbe.. my europania sme taki nudni :)

 

ale jedna vec ma zaujala, ak som spravne pochopil hodinky su so zatvorenym sklickom WR 100M, to je zaujimave.

 

edit: su prezentovane skutocne ako hodinky s lupou, nie ako slepecke

post-4112-128159863666.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...