Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

kdyz uz tu byly ty hodinkovy skvosty... tak rozhodne doporucuju promo video na Binger automatic switzerland s turbickem :))

Spojeni Rolse s timhle smukem je vskutku odvazne a genialni :)

 

https://www.aliexpress.com/item/32953805649.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.811a1d68BE8xz8&algo_pvid=cfd5b943-064b-4810-9df4-daed882cbb6a&algo_expid=cfd5b943-064b-4810-9df4-daed882cbb6a-18&btsid=d96cd163-89a9-4779-93f6-9cd9341865e8&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_9,searchweb201603_53

 

Je nutny si i vsimnout detailu jako je pripravena stupnice pro datum (smolne ovsem bez ukazatele) a cifr s plastickym vyobrazenimm hodinkoveho strojku...

Upraveno uživatelem Zz0iD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

=D

To by mě zajímalo, kolik těch hodinek za 90 doláčů museli prodat, než se jim vrátil ten den Rollse z půjčovny.

 

Kdo ví, z čeho je to sestříhaný, protože frajer mačká startovací tlačítko u Jaguaru (logo na volantu) a startuje RR :D, otáčkoměr pro změnu z Ferrari

Ale říkám si, že v Prim by se v rámci PR fotek od nich mohli učit.

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo ví, z čeho je to sestříhaný, protože frajer mačká startovací tlačítko u Jaguaru (logo na volantu) a startuje RR :D, otáčkoměr pro změnu z Ferrari

Ale říkám si, že v Prim by se v rámci PR fotek od nich mohli učit.

A to ta zadní světla v čase 0:12 určitě nejsou z RR. Takže ještě navíc nějaký Jaguar XJ, tipl bych. :)

Toho Jaga na volantu jsem si všiml, Ferrari už ne. Asi jsem byl, jak jsem se naučil od těch dementů v show Hotel Paradise, až příliš ?vykonsternovanej? z celý tý reklamy=).

Tak díky za rozsíření obzorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

:)

 

 

Já náhodou myš s kuličkou stále ještě používám - ještě jsem se nedokopal koupit si novou poté, co se mi ta optická rozbila a já narychlo vytáhl odkudsi ze skříně starou dobrou mechanickou - už je to asi pět let a stále funguje, jen mi ji manželka musí občas vyčistit  :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Musim to uvest na pravou miru, nez se to zvrtne ve flirtovani. Ja mam moderni mys s kulickou na USB, je to neco jako mechanicky hodinky na baterku, nebo k cemu bych to prirovnal.

S tou manzelkou jsem to myslel pouze tak, ze cisteni cehokoli v domacnosti je prece zenska prace, to da rozum :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Puvodne jsem teda chtel jeste napsat, ze se divim, ze porad jeste drzi kabel, jak ze nej manzelka furt taha...ale kdyz vidim, jak by si to nekteri mohli vysvetlovat, radeji to psat nebudu :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...