Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Když už něco z mimibazaru tak tohle : http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=115235   to by nevymyslel ani Babica. Ještě mě pobavilo recept na vídeňské párky ( spočíval v tom, že je uvaříme :D

 

 

"Pizzy pořádně potřu kečupem, kdo má rád pikantnější, může dát i paprikáš ,))"

 

 

EDIT: To už zbývá jen rozmixovat a vylejt praseti :D

Upraveno uživatelem Tomas_2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už něco z mimibazaru tak tohle : http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=115235   to by nevymyslel ani Babica. Ještě mě pobavilo recept na vídeňské párky ( spočíval v tom, že je uvaříme :D

Tak to je opravdu síla. Myslel jsem, že v tomhle segmentu mě už nic nepřekvapí a opak se ukázal pravdou. Tohle je ale vážně neuvěřitelný a ještě se tím chlubí. Akorát mám pochyby, zda tohle ještě patří do sekce humor. No a když, tak alespoň s tímto veselým smajlíkem

post-29493-0-47637300-1385382792.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pán v restauraci, má před sebou diplomatku, občas ji otevře, nahlédne do ní, povzdechne si, objedná si koňak. Když už si takhle objedná koňak potřetí, číšníkovi to nedá a zeptá se: "Co to tam máte?" 
Pán otevře diplomatku a v ní je malinkatý tenisový kurt, na něm hrají malinkatí panáčci tenis, malinkatý rozhodčí na empajru to řídí.
"To je hezký," říká číšník, "jak jste k tomu přišel?"
"Ále, našel jsem nějakou flašku, přetřu ji, a vyleze džin, že prý mi splní každé přání."
"Ale to je bezvadný! Máte tu flašku? Můžu si ji na chvíli půjčit? Za tři koňaky!"
Pán přikývne, číšník donese tři koňaky, dostane flašku, přetře ji a objeví se džin:
"Co si přejete, pane?"
"Chtěl bych mít lokál plnej doláčů," řekne číšník.
Lup! Zableskne, džin zmizí a lokál je plný koláčů.
"Jak to?" obrátí se nechápavě číšník na pána. "Já chtěl dolary - doláče."
Pán smutně přikývne: "A tak je to se vším, s tím troubou nedoslýchavým. Copak si myslíte, že jsem chtěl třicet centimetrů dlouhý tenis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Želva chtěla jednou v životě vidět erotický film. 

Ale u pokladny ji nechtěli pustit dovnitř a tak si sedla před kinem 

a začala příšerně plakat!

Šel kolem mladý muž a ptá se želvy co s ní je. 

Vysvětlila mu co se stalo. 

Muž ji navrhl, že by ji mohl schovat ve svých kalhotách, 

když mu koupí vstupenku! 

V kině že prý pak rozepne zip u kalhot 

a ona se bude moct podívat na ten erotický film.

Jak řekl, tak udělali!

V kině seděl vedle těch dvou mladý pár. 

Dívka se pořád dívala na toho mladého muže, 

načež se její přítel nazlobeně zeptal, co tam celou dobu pozoruje!

Ona odpověděla: "Podívej, má HO venku!"

Na to její přítel: "No a co? Co je na tom, že HO má venku, 

já HO mám venku taky!"

Ona: "Ano, já vím! Ale ten tvůj nežere popcorn!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jdu blejt.  :sick01:

 

no ty woe, já to poslal ženě přes chat, že mám tip na večeři a nedal smajla...napsala ok a odpojila se...jí snad budu muset zavolat, má teda stejný smysl pro humor jako já, ale kojí...a ty hormony, co vám budu vykládat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty woe, já to poslal ženě přes chat, že mám tip na večeři a nedal smajla...napsala ok a odpojila se...jí snad budu muset zavolat, má teda stejný smysl pro humor jako já, ale kojí...a ty hormony, co vám budu vykládat...

no tomu se říká prekérka :lol2: 

abys nebyl nemile překvapen z dnešního menu :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty woe, já to poslal ženě přes chat, že mám tip na večeři a nedal smajla...napsala ok a odpojila se...jí snad budu muset zavolat, má teda stejný smysl pro humor jako já, ale kojí...a ty hormony, co vám budu vykládat...

 

:lol2:  :lol2:  :lol2: teď jsi mě úplně uzemnil :clap:

 

Jinak jestli takovou krásnou "italskou pochoutku" jí děti na večeři, tak potěš pánBůh ... Rodiče evidentně ztrácej rozum ty woe :mummy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, to jsou ty srandičky :-)

Teď tě osud vytrestá. Navíc nebudeš moct ani ceknout :-)

 

no ty woe, já to poslal ženě přes chat, že mám tip na večeři a nedal smajla...napsala ok a odpojila se...jí snad budu muset zavolat, má teda stejný smysl pro humor jako já, ale kojí...a ty hormony, co vám budu vykládat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, to jsou ty srandičky :-)

Teď tě osud vytrestá. Navíc nebudeš moct ani ceknout :-)

 

no ty woe, já to poslal ženě přes chat, že mám tip na večeři a nedal smajla...napsala ok a odpojila se...jí snad budu muset zavolat, má teda stejný smysl pro humor jako já, ale kojí...a ty hormony, co vám budu vykládat...

 

já myslím že šla koupit mleté maso a mražené pizzy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, to jsou ty srandičky :-)

Teď tě osud vytrestá. Navíc nebudeš moct ani ceknout :-)

No nejdřív jsem se dobře bavil, teď jsem si ale s hrůzou uvědomil, že jsem to taky poslal manželce, která nikterat nereagovala. A navíc je taky na mateřský (ačkoli po pravdě už nekojí). Teď abych se bál jít domů, co mě čeká za překvápko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Že prý:

Je to můj první receptík tady, tak jsem zvědavá, co mu řeknete :)))) občas sem na doporučení kamarádky koukám a ráda podle toho vařím, všem moc chutná. (jen nevím, jak se vkládají ty hezké smajlíky)

 

To jsem neznal (myslím recepty na mimi), mám se čím bavit při dlouhých zimních večerech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...