Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Rád bych se pletl. Tipnu si, že druhý v pořadí dostane nabídku na odkup pěkných Diplomatů.

Tento prodejce má zboží, které je pro nováčky hodně atraktivní

 

 

S tímto prodejcem jsem už párkrát obchodoval a nemám pocit ničeho nekorektního.

Odesláno

Já měl na Diplomaty kliku. První jsem koupil v bazaru jako svoje úplně první old primky za 350,-, druhý (ty s Ingablogem) o 2 měsíce na to za 500,-

 

Sice si oboje následně prošly úpravama / opravama, ale pro bazary jsou to de facto běžné hodinky, to je dobrá zpráva pro všechny zájemce. Jen je teda sehnat...

 

Potvrzuji... Před měsícem a půl Diplomaty za 80,- :)

Odesláno

Sochor se vrací. Já už jsem to pochopil, to je koupíte na Aukru, přihodíte pár tisíc, vrátíte je do prodoje a tak to jde stále dokola. Nikdo na tom nemůže prodělat a každý vydělá. Tak teď do toho jdu já jo, dám tam 5 navíc a vy to pak někdo koupíte ode mne a proženeme to napříč fórem. Jen se budu bát dát to za 30 na Aukro, aby se nám nepřetrhl řetěz, dám to asi jenom sem, do prodejního vlákna (a taky do sekce humor)...

 

Tady je současný inzerát

 

 

 

 

 

Odesláno

Taky jsem na ně celkem koukal, ale pak jsem si řekl, že tam mám ten den 2 jiné aukce, které musím prostě vyhrát .-) a že jsem koneckonců na "odvykačce" :-) takže z nich sešlo.

 

Jsem rád, že skončily v dobrých rukách / na dobré ruce :-)

 

btw: taky jste zkoumali jestli maji vteřinovku nebo ne? :-)

Odesláno

Ahoj Honzo,blahopreju,koukal jsem po nich,ale jak tam vidim tvuj nick, zavaham nebo vzdam z ucty k tobe a tvym znalostem. Z 90% vzdy kdyz mam o nejake zajem a uz uz chci prihodit,uvidim tvuj nick.Tedy vzdam,pokud vim ze jeste se objevi.Jo,vterinovka je pekne mazane skryta :smile_anim:.Jeste jednou gratuluji.

Odesláno (upraveno)

Ahoj Honzo,blahopreju,koukal jsem po nich,ale jak tam vidim tvuj nick, zavaham nebo vzdam z ucty k tobe a tvym znalostem. Z 90% vzdy kdyz mam o nejake zajem a uz uz chci prihodit,uvidim tvuj nick.Tedy vzdam,pokud vim ze jeste se objevi.Jo,vterinovka je pekne mazane skryta :smile_anim:.Jeste jednou gratuluji.

Poslední dobou jsem koukal, ze děláš výjimky. Jinak to mám podobně - když tam vidím tebe, tak většinou tak dávám ruce pryč.

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odesláno

Taky jsem si říkal, jestli se do nich nepustit, ale mám už tak doma pár nedávných přírůstků, tak aby přítulka nezačala kafrat :)

Jak se vlastně tenhle model označuje? Vypadají skoro úplně jako bruselky, ale ty mají mimostřednou vteřinovku. Nebo je to bastl?

Odesláno

Ahoj Honzo,blahopreju,koukal jsem po nich,ale jak tam vidim tvuj nick, zavaham nebo vzdam z ucty k tobe a tvym znalostem. Z 90% vzdy kdyz mam o nejake zajem a uz uz chci prihodit,uvidim tvuj nick.Tedy vzdam,pokud vim ze jeste se objevi.Jo,vterinovka je pekne mazane skryta :smile_anim:.Jeste jednou gratuluji.

Gratuluju k parádnímu kousku

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

I když jsi mi je oproti svým zásadám přehodil, tak já jsem vycouval a dal prostor. Jsou krásné a moc je chci, ale budou další. Užívej si je - jsou krásné a závidím ti je.

Odesláno

Honzo, dik.Ty nemam,tak jsem do nich sel hlava nehlava.Ja kdyz zacnu vybirat a jsou tam nejake "jedlé" jak jim rikam a spocinou mi oci na zajemcich vidim vetsinou tebe.Myslim ze mame asi podobne zajmy.Nicmene trochu pribrzdim a v pripade "konfliktu zajmu" ti dam vedet,pokud na to neprijdu na posledni chvili. :smile_anim:

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...