Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

Pre doplnenie, mozno to niekoho zaujme. Postoval som info v sobotu, v nedelu som mal hodinky na ruke cely den = 12-15 hodin.
Od pondelka ich nosim len po praci, aby nezastali, neviem, 2-3-4 hodiny. Okrem toho su stale odlozene na 9.
Celkova presnost od zaciatku merania: +46 sec za 15 dni. Cize +3 sec denne. Chcelo by to ponosit ich aktivne este aspon 10 dni, cez noc odkladat na 9....no ale toto nie je na moju diagnozu. 

Este trapna fotka, mali by mi zakazat fotit.

IMG_1361_Fotor.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Ahoj, mám dotaz ohledně Seiko MM 300. Chtěl bych si je pořídit, něco jsem si o nich přečetl, ale nevím, jaký je rozdíl mezi SBDX001,...012 (asi limitka),017,023, SLA021,... Ani nevím, kolik jich existuje, ale chtěl bych jen model, s nápisem MARINEMASTER . To X ne. Může mi prosím někdo v krátkosti vysvětlit rozdíly, jestli mi něco neuniklo? Předem moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pekos 001, 003, 012, 013,  015, 017 jsou bez X a s nápisem Marinemaster a bez keramické lunety. Rozdíly jsou většinou zjevné na první pohled (když si čísla reference zadáš do googlu). 001 je původní klasická verze, 017 je novější verze s pouzdrem s povrchovou úpravou Diashield  a trochu jinou lumi. U pozdějších verzi je i jiná technologie výroby dílů ve strojku (MEMS). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, xbraj19 napsal:

@Pekos 001, 003, 012, 013,  015, 017 jsou bez X a s nápisem Marinemaster a bez keramické lunety. Rozdíly jsou většinou zjevné na první pohled (když si čísla reference zadáš do googlu). 001 je původní klasická verze, 017 je novější verze s pouzdrem s povrchovou úpravou Diashield  a trochu jinou lumi. U pozdějších verzi je i jiná technologie výroby dílů ve strojku (MEMS). 

Tak o těch 003 jsem nikdy neslyšel! A zrovna jedny na prodej:

https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=255448721

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to problém v nošení, dokonce to dokáže "odfiltrovat" nějaké vlásečnice. Ovšem už jsem viděl i nepěkně odloupnutý diashield, což vypadá jako když se odloupne kousek laku z nehtu. Problém může být i s tím, kdyby jsi hodinky chtěl dát na přeleštění, ale to se jen domnívám. Pravděpodobně by se celá tato úprava musela odstranit. Nevím, ale já kdybych si mohl vybrat, tak rozhodně BEZ.

Upraveno uživatelem shewcza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...