Přejít na obsah

Tissot Seastar 1000


sharz

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Ahoj nevěděl by někdo z Vás kde v tuto chvíli nejlépe a bezpečně (officiálně) koupit Seastar 1000 Powermatic modré? T066.407.11.047.02.

Našel jsem je na dvou českých eshopech za cenu do 18000, ale nevypadaj zcela důvěryhodně, rád bych někoho na koho se obrátit i se servisem a hlavně s důvěrou.

Díky za případné info, Michal.

post-34828-0-83703100-1415091808_thumb.jpg

Upraveno uživatelem rypadlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Nemel nekdo z vas moznost porovnat obe varianty? Jak etu, tak powermatic? Jde mi o tvar pouzda a roztec stezejek. Predpokladam ze to bude stejne, ale potreboval bych to potvrdit. Leto se blizi a ja se musim poohlidnout po tahu. Kdybyste o necem vedeli, prosim SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...
  • po 3 týdnech...

post-42237-0-56235700-1511532189_thumb.jpg

 

Já jsem prubnul už Powermatic 80. Mám je skoro rok, nosím denně, takže by čekal, že už jsou zaběhnuté a přesnost slušná. Přes den udělají cca 5 sec. do plusu, v noci se to trochu stáhne. I přesto, že jsem kancelářská krysa, tak rezerva přes víkend v pohodě vydrží až do pondělí. Tah jsem dokupoval zvlášť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

attachicon.gif20170703_161241.jpg

 

Já jsem prubnul už Powermatic 80. Mám je skoro rok, nosím denně, takže by čekal, že už jsou zaběhnuté a přesnost slušná. Přes den udělají cca 5 sec. do plusu, v noci se to trochu stáhne. I přesto, že jsem kancelářská krysa, tak rezerva přes víkend v pohodě vydrží až do pondělí. Tah jsem dokupoval zvlášť.

 

to je uz keramicka luneta vsak?  aj keby nebola tak ma krajsi tvar. a tusim aj tie indexy su oramovane, alebo sa mi to zda? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je uz keramicka luneta vsak? aj keby nebola tak ma krajsi tvar. a tusim aj tie indexy su oramovane, alebo sa mi to zda?

jo keramická, indexy jsou vyfrézované v ní

 

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Nové Tissot Seastar 1000 představené na Baselworld 2018. Hodně zajímavé...

 

Super, konečně pořádné potápky od mé oblíbené značky :clap:Řada Seastar mě nikdy nějak moc neoslovila, ale tady to je trochu jiná muzika. Už se těším až je uvidím naživo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...