Přejít na obsah

Plnicí pera a doplňky


Pepino65

Doporučené příspěvky

Rozdíl mezi rollerem a kuličkovým perem je především v náplni.

Rollerová náplň je na bázi klasického inkoustu, proto je stopa rolleru velmi podobná plnícímu peru. Jen to nemá to kouzlo jako plnící pero :-)

Kuličkové pero má klasickou náplň na bázi knihtiskové offsetové barvy s olejem.

Ale pozor, i mezi náplněmi a hroty kuličkových per je velký kvalitativní rozdíl. Stačí vyzkoušet psaní kuličkovým perem Parker a pak zkusit Cross. To je úplně o něčem jiném. Žádné tlačení, lehounké odvalování kuličky a konzistentní stopa.

 

Takže tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky pánové za komenty k tomu Watermanu. Koupil jsem a spokojenost!

 

Edit:

Nevíte kde by se dala koupit pera Inoxcrom Poeme? http://www.penshop.cz/default.asp?CatID=1015 ?

V penshopu jsou už delší dobu nedostupná. :-/

Upraveno uživatelem quaero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, na to jsem uplně zapomněl a taky mi nikdo neřekl, co se stane, tak mě nenapínej a kápni božskou:smile_anim:

 

 

 

http://www.penshop.cz/DetailPage.asp?DPG=6440 už zvažuju i tento model, je to uplně mimo první zadání (tenký a kartáčovaný kov) ale fakt v tom nožství nevím do čeho mám jít, ach jo

Upraveno uživatelem Moty123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Oloušek

No bude na tebe koukat jak z jara :D ale vyžehlíš si to tím, když se zeptáš na její Hamiltony Conservation ;)

 

Tak to nech uzrát, však ono se to ještě párkrát změní :smile_anim:

 

Asi se stavím příští týden, zastihnu tě?

 

Olie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Převelice děkuji Churchillovi (i jeho kolegyni) za úžasný přistup a taky dobrej pokec i o hodinkách a krásný lávový pero, já si pro něj asi fakt dojdu, ale to bude už na tajno:P

ale ve finále děkuji kolegovi, který najednou poslal na plac to nejluxusnější oranžový pero, které mi hned padlo do oka, škoda že ho dostanu až v pátek:smile_anim:

 

Jinak je to Roller Visconti Rembrandt orange

 

foto dám potom, protože jsem ho na netu nenašel

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...