Přejít na obsah

PRIM Elegant


Sorbus

Doporučené příspěvky

Tak tohle už Michale nedělej.

Já čuměl na ty Primky a říkal jsme si konečně za ty prachy něco co mi dává smysl a není to kopie hodinek 4O let starých a TY JSI TAM NEDAL FOTO PRIM !!!:sad01_anim:

 

:D :D :D Díky, Míro, džouk roku, teď jsi mě fakt rozesmál. Hned mám veselejší den :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

primky fakt pod lupou - slušný riziko frustrace, blýsknout se tu recenzí :D :D přijde mi to jak ty weby hnidopichů, co sledují filmy po políčkách a hledají nedopatření :D

 

Hele hele cigi furt nezapomínej, že tohle si tady Mr. Prokop nadrobil sám, a jak je vidět, tak to jeho PR tady nadělalo škodu na dlouhodlouhá léta dopředu. Voni ty jeho kecy o srovnatelnosti Primu s div né HH tady jsou tady zažraný navěkyvěkův.

Upraveno uživatelem Princ Milis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá za tím "D" být taky tečka? :eek:

Myslím za tím D A.D 2011.

 

Edit: Teď jsem si to zvětšil a asi tam je, tak se omlouvám!

 

Tečka tam skutečně je, dokonce ve správné pozici a ve správné velikosti :-)) Mé špatné fotky mne dost mrzí. S jakoukoli chybou v nápisech, i kdyby to byla chybějící tečka, bych ty hodinky nepřevzal a muselo by se to opravit. Totéž platí o jakémkoli jiném nedostatku. Má recenze byla kladná právě proto, že vše bylo v naprostém pořádku, od prvního kontaktu až po samotné hodinky. Dělají mi radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je docela hrdinství , sorbus, že jsi neodpad :D Jsou to čupr frajer origo český hoďky přesně jaks je chtěl a navíc s inhousem, proč by ti neměly dělat radost i bez tečky a ostré hranky ?? Libový frajeři z rolex sekce si koušou nehty přemítajíc, co by za to bože dali, kdyby šlo např. zelený sklíčko k bílým indexům a černý lunetě ......... kompromisy - to my primáci nemusíme !!

 

hele, máš představu kolik bylo celkem volných čísel z těch 60, ze kterých ti dali vybrat ?? Mě ten prodejní model vrtá hlavou ......

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je docela hrdinství , sorbus, že jsi neodpad :D Jsou to čupr frajer origo český hoďky přesně jaks je chtěl a navíc s inhousem, proč by ti neměly dělat radost i bez tečky a ostré hranky ?? Libový frajeři z rolex sekce si koušou nehty přemítajíc, co by za to bože dali, kdyby šlo např. zelený sklíčko k bílým indexům a černý lunetě ......... kompromisy - to my primáci nemusíme !!

 

hele, máš představu kolik bylo celkem volných čísel z těch 60, ze kterých ti dali vybrat ?? Mě ten prodejní model vrtá hlavou ......

 

To je otázka na Elton. Se svým číslem jsem se trefil na druhý pokus. Mnou původně požadované dvojciferné číslo už bylo použité. Osobně celkem chápu, že celá série šedesáti kusů ještě není prodaná. Jednak jsou asi populárnější sportovní modely, jednak i mně samotnému trvalo několik let, než jsem se rozhodl vůbec vynaložit čas na to, abych Primky shlédl naživo, natož za ně dát peníze.

 

Směs kladných a kritických reakcí jsem očekával. Ovšem je pravda, že kdybych sem nic nepsal, tak bych měl klid. Vzal jsem si z toho poučení :-)

 

A pro jistotu a úplnost: tečka nechybí žádná :-)) A hrany jsou zpracovány tak, jak to i já cítím jako správné vzhledem k celkovému designu těchto hodinek. Jiné estetické názory v tomto směru samozřejmě respektuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je docela hrdinství , sorbus, že jsi neodpad :D Jsou to čupr frajer origo český hoďky přesně jaks je chtěl a navíc s inhousem, proč by ti neměly dělat radost i bez tečky a ostré hranky ?? Libový frajeři z rolex sekce si koušou nehty přemítajíc, co by za to bože dali, kdyby šlo např. zelený sklíčko k bílým indexům a černý lunetě ......... kompromisy - to my primáci nemusíme !!

 

hele, máš představu kolik bylo celkem volných čísel z těch 60, ze kterých ti dali vybrat ?? Mě ten prodejní model vrtá hlavou ......

 

Ježkovy voči, ti prýmkaři jsou sekta jaxepatří, a vrchní guru si jede na koxu hodinu po obědě. Co to máš na ruce cigi? Vypadá to jako supertenký pateky.

post-953-091003400 1307558117.jpg

post-953-035177900 1307558118.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorbusi, mně se ty hodinky líbí. Sice rejpu, ale líbí. A cením, že jsi šel s kůží na trh.

(Naopak Pavouk se mi nelíbí vůbec - jak to logo trčí z toho gilošování, to je jedna z nejhnusnějších věcí, co jsem kdy v životě viděl).

A dokonce se i přiznám, že na Primky nemám. Kdysi jsem chtěl Spartaky s mimostředkou a bez datumovky a byla to taková darda, že jsem si pak radši koupil od Milise Perrelety a za zbytek jel k moři :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že jste tady dospělí a dospělí lidé kritiku snesou - to co se líbi mi, nemusí se libit druhému tak to prostě je. ale pokud je to o tom hladit se po hlavičce a říkat si navzájem jak je vše nádherné (tedy že máme všichni stejný vkus) tak dobrá tedy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Hodinky a foto včetně recenze nádhera. První hodinky a hned PRIM jsem měl asi v 7 letech, našel jsem je ještě v krabici s ostatními hrami a věcmi z dětství. Když vidím ty Tvé, napadá mě myšlenka se po XXXX létech opět k nim vrátit...

 

PS. Oprava gramatických chyb

Upraveno uživatelem Georf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...