Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Dnes jsme měl v práci jednoho zákazníka, který měl an ruce fejkovy Daytony, pochválil jsem mu je a očekával ze je schová. Opak byl pravdou, hned mi řekl ze nejsou prave s z dne má z Egypta, údajně mu tam prodejkyne v obchodě řekla ze se skládají z kradených dílu. Na cenu jsem se neptal ale stejně mi přijde blbě nosit fake hodinky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspo ze priznal farbu ze nie su origo :)

Za mnou kedysi prisiel kamos s fejkami tag heuerov a hovori ze uz ma aj on poriadnych svajciarov ako ja (mal som vtedy rlx submariner) ... Tak som ich skukol a ked som videl turbicko na ciferniku bez pohybu a pritom sekundovecka sla skackavo po sekundach bolo mi jasne co to je :D pochvalil som mu ich so slovami ze nato ze su fejkove moze byt rad ze aspon idu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako, ze nekdo krade dily z pravejch hodinek a z tech skladaji tyhle...a nebo ze krade cely pravy, rozlozej se a udelaj se z nich fejky :lol2: ?

To netuším neptal jsem se ho :D možná ze to tak pochopil když je nakupoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jako za války, když kradli díly z fabriky na šicí stroje, ale vždycky z toho složili jenom kulomet?

;)

 

 

Jako, ze nekdo krade dily z pravejch hodinek a z tech skladaji tyhle...a nebo ze krade cely pravy, rozlozej se a udelaj se z nich fejky :lol2: ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, žádný fejk, nic, to máš pravdu, ve skutečnosti to vůbec nemusí být nekvalitní šmejd... jen jsem konzerva a připadá mi, že 1) ševci by měli prodávat obuv a kabelky, 2) ještě jsem neviděla hodinky "birkin" anebo kabelky "rolex", 3) Furla není značka pro pubescentky, to je spíš pro dospělé ženy - tak proč k čertu na vteřinovce ta hvězdička jako z kouzelné hůlky pro zoubkovou vílu? 

 

 

Tomuto prispevku nerozumiem.. Fake to niesu, obycajne baterkace sclogom modnej znacky, tych je furaxna trhu.. Armani, MK,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm ta hvězdička mi trošku evokuje Mont Blanc.. což je také příklad firmy která dělá kde co.. (pera, hodinky, doplňky, peněženky atd). Pero, peněženka, zápisník, to bych od MB bych chtěl ale o hodinky bych teda nestál... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozem vediet preco hodinky od MB nie?

no prostě za ty peníze co stojej bych vzal radši opravdu pouze hodinkovou značku. Ano, chápu že MB má určitě kvalitní hodinky a strojky, ale tím jak dělaj i manžetový knoflíčky tak bych je prostě nechtěl. Ale je to samozřejmě čistě pocitový. Určitě nijak nepochybuju o kvalitě MB hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...