Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 25. 11. 2023 v 18:46, pciza napsal:

Jedno značkové umělecké dílo za osobní automobil 😉Screenshot_20231125_184447_SamsungInternet.thumb.jpg.d19d082a609b9aef6a7f4e4a31092ac3.jpg

Doporučuji pana Estefana kontaktovat, dobře se pobavíte :D položíte mu jednoduchý dotaz a dozvíte se v podstatě jeho celoživotní příběh :D akorát teda jeho čeština a vyjadřovací schopnosti jsou pouze pro silnější povahy... hodinky Vám klidně nechá i za 30k, hlavně když nebudete chtít ověřovat jejich pravost ;) krabici ani doklady pochopitelně nemá, ale o pravosti není sebemenší pochyb, protože je dostal od nějakého šejka, který si snad bral jeho dceru nebo tak nějak :D pokud budete trvat na ověření pravosti, tak bude požadovat 90k :D i přes můj souhlas s napálením ceny za ověřené hodinky to samozřejmě nikam nevedlo...

Upraveno uživatelem Lookyn
doplnění příběhu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Lookyn napsal:

Doporučuji pana Estefana kontaktovat, dobře se pobavíte :D položíte mu jednoduchý dotaz a dozvíte se v podstatě jeho celoživotní příběh :D akorát teda jeho čeština a vyjadřovací schopnosti jsou pouze pro silnější povahy... hodinky Vám klidně nechá i za 30k, hlavně když nebudete chtít ověřovat jejich pravost ;) krabici ani doklady pochopitelně nemá, ale o pravosti není sebemenší pochyb, protože je dostal od nějakého šejka, který si snad bral jeho dceru nebo tak nějak :D pokud budete trvat na ověření pravosti, tak bude požadovat 90k :D i přes můj souhlas s napálením ceny za ověřené hodinky to samozřejmě nikam nevedlo...

Respekt za to, že si měl ty nervy mu napsat 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem to sem minule zapomněl hodit, Timestore mám rád, ale Invicty v BlackFriday za 60, jsou přestřel 😅...

Screenshot_2023-11-24-02-41-09-515_com.chrome.beta.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá to ty indexy trochu pod úhlem ? 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale, že jsou zajímavé, tam titulek nelže 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.vinted.cz/items/3794985666-seiko-nautilus-mod-green-dial

ty popisky jsou luxusni...

obzvlaste vyzivne jsou jejich vlastni stranky, s pribehem, jak firmu zalozili dva hodinari a vasnivy modder z Prahy... Vsechno je zakazkova vyroba, atd. A pak clovek parkrat klikne na internetu a najednou maji uplne stejne produktove fotky i hodinky "dva profesionalni hodinari a vasnivy modder z Barcelony", pak jeden butik z Francie... To je ale nahodicka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, phweb napsal:

https://www.vinted.cz/items/3794985666-seiko-nautilus-mod-green-dial

ty popisky jsou luxusni...

obzvlaste vyzivne jsou jejich vlastni stranky, s pribehem, jak firmu zalozili dva hodinari a vasnivy modder z Prahy... Vsechno je zakazkova vyroba, atd. A pak clovek parkrat klikne na internetu a najednou maji uplne stejne produktove fotky i hodinky "dva profesionalni hodinari a vasnivy modder z Barcelony", pak jeden butik z Francie... To je ale nahodicka...

Mě se líbí, jak na webu - blogu, mají povídání o NH35, ale na fotce je Grand Seiko kalibr 😅

Screenshot_2023-11-29-21-23-46-897_com.chrome.beta.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak koho to zajima, ze je na fotce jiny strojek. Vzdyt kupujes spickove rucne vyrobene hodinky od mistru hodinaru z Prahy, kteri prodali uz stovky hodinek spokojenym zakaznikum. Ze ti mistri hodinari sedi nekde v Cine u pasu a firma (tedy ten 22 lety pan, ktery je uvedeny jako majitel osvc) funguje od letosniho rijna, uz je nepodstatny detail... Horsi je, ze se to tvari docela uveritelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 11. 2023 v 10:34, lucid napsal:

Je to přeci speciální prvotřídní model, aby si při odečtu času nemusel natáčet ruku 🙂 

Zase se musí uznat, že na všechno má odpověď, to s tím natočením ruky mě odrovnalo 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 29. 11. 2023 v 8:03, lucid napsal:

Prodejce LUZICKYVETESNIK, "raritní" Seiko a v pravidlech odstoupení od smlouvy odkaz na deset let neplatný občanský zákoník.  🤮

Aukro.jpg

Tak tímhle jsme se dobře pobavili s Dushakxem, když mi prodával svoje téměř nové SNXS79J za 2700 i s poštou, nakonec teda 2800, protože jsem chtěl doručení domů a ne do zásilkovny. No, ale kdybych si 1200 připlatit mohl jsem mít prvotřídní a zajímavý model.😁😁😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...