Přejít na obsah

Seiko SBDX001


instant

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 248
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kde mistni Seiko klan kupuje ty mene bezne stroje, jako MM300, MM600, Ananta, GS. Existuje nejaky offiko dealer s online prodejem a neoffiko dealer s lepsima cenama a nebo se to vsechno pasuje v dutych holich z dalneho vychodu?

 

U některých modelů jsou schopni udělat dobrou cenu azfinetime, musíš to ale zjistit osobně, přesně si to totiž nepamatuju (jedná se o GS a Ananta). Pokud bys chtěl MM300, tak v současné době je asi nejlepší poohlédnout se na TZ-UK. Dobrou cenu má i franzouzské seiko center.

Jestli ti nevadí kupovat second-hand, tak na fórech bývají skvělé ceny Ananta modelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instant, nesir poplasne spravy.

 

ja nesirim, a uz vobec nie spravy :). ja len ze nikto nie je neomylny. mam zbierku obrazkov zmatocnej serie MM300 ktoru dali von nejak pol roka predtym ako som ich ja kupoval. Bola to smiesna chyba a pre taku firmu ako Seiko nepochopitelna. Ako ospravedlnenie zakaznikom udajne davali nejake 500-600 dolarove Seika k vzorne a zadarmo opravenym MM300 /je to mytus, ale ziaden z majitelov ho nepoprel ani nepotvrdil :)/. Chyba spocivala v nakrivo umiestnenom lumi bode na lunete na pozicii 12 v trojuholniku. Tak som tajne dufal ze aj moje budu take a prihodia mi nejake navrch.. a prdlajs :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Máš pravdu, také bych byl naštvaný, kdybych měl hodinky v pořádku :D a nedostal 600$ na třeba modrá Monstra.

 

edit - blue

 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nesirim, a uz vobec nie spravy :). ja len ze nikto nie je neomylny. mam zbierku obrazkov zmatocnej serie MM300 ktoru dali von nejak pol roka predtym ako som ich ja kupoval. Bola to smiesna chyba a pre taku firmu ako Seiko nepochopitelna. Ako ospravedlnenie zakaznikom udajne davali nejake 500-600 dolarove Seika k vzorne a zadarmo opravenym MM300 /je to mytus, ale ziaden z majitelov ho nepoprel ani nepotvrdil :)/. Chyba spocivala v nakrivo umiestnenom lumi bode na lunete na pozicii 12 v trojuholniku. Tak som tajne dufal ze aj moje budu take a prihodia mi nejake navrch.. a prdlajs :)

 

 

Chápu správně, že Seiko ( možná dalo) jako omluvu - gratis hodinky v ceně 500USD a ještě zadarmo opravené MM? :eek: Tak to teda čumím - slušnej oddíl.

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nesirim, a uz vobec nie spravy :). ja len ze nikto nie je neomylny. mam zbierku obrazkov zmatocnej serie MM300 ktoru dali von nejak pol roka predtym ako som ich ja kupoval. Bola to smiesna chyba a pre taku firmu ako Seiko nepochopitelna. Ako ospravedlnenie zakaznikom udajne davali nejake 500-600 dolarove Seika k vzorne a zadarmo opravenym MM300 /je to mytus, ale ziaden z majitelov ho nepoprel ani nepotvrdil :)/. Chyba spocivala v nakrivo umiestnenom lumi bode na lunete na pozicii 12 v trojuholniku. Tak som tajne dufal ze aj moje budu take a prihodia mi nejake navrch.. a prdlajs :)

 

Jestli máš špatný lumi bod na MM, tak mi je prosímtě pošli na reklamaci a já ti obratem pošlu 500-600 dolarové Seika zdarma, dokonce ti dám i na výběr :D (ježiš, já jsem dneska vtipnej :) )
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U některých modelů jsou schopni udělat dobrou cenu azfinetime, musíš to ale zjistit osobně, přesně si to totiž nepamatuju (jedná se o GS a Ananta). Pokud bys chtěl MM300, tak v současné době je asi nejlepší poohlédnout se na TZ-UK. Dobrou cenu má i franzouzské seiko center.

Jestli ti nevadí kupovat second-hand, tak na fórech bývají skvělé ceny Ananta modelů.

 

povodne som chcel odporucit Huguchiho, ale ceny a vymenne kurzy...ufff. yen-dolar-euro-czk. momentalne je yen dost silny, japonska centralna banka sice opakovane avizuje intervencie smerujuce k podpore exportu co sa prejavuje na predpovediach kurzoveho vyvoja /ak tomu teda verite :)/ http://www.forecasts.org/yen.htm

 

kazdopadne za tych 1999eur tu http://www.seiko.fr/la_collection/collection_plus_info.php?c=plongee&t=c&p=2&refMontre=SBDX001 a s dvojrocnou zarukou v EU to je urcite najlepsia ponuka na trhu, ak chce clovek nove. + myslim ze kupit priamo v seiko centre tiez obnasa male zanedbatelne ale predsa len pozitky ako katalog, pravidelne updaty o novinkach atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš špatný lumi bod na MM, tak mi je prosímtě pošli na reklamaci a já ti obratem pošlu 500-600 dolarové Seika zdarma, dokonce ti dám i na výběr :D (ježiš, já jsem dneska vtipnej :) )

 

peta, chumpus - uznajte, nie je toto hanba? ten hodinar co ich skladal musel byt napity sake alebo co.. ja sa im ani necudujem :D

 

/vsetko su to rozne hodinky/

post-4112-069001100 1322007866.jpg

post-4112-004918000 1322007868.jpg

post-4112-044259300 1322007869.jpg

post-4112-049276200 1322007870.jpg

post-4112-064488300 1322007871.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravda je taka ze lunetu obraba stroj, lumi farbu nanasa clovek - tam sa stala chyba, proste omylom presla vadna seria dalej. potom na to zjavne dali ochranu takze uz to nebolo vidiet, nainstalovali na hodinky, pobalili a podho.. nebol double check na tak trivialnu chybu. a za to si myslim ze drobne odskodne je na mieste.. ako to hovoria zenske pri rozvode? ... aha: EMOCIONALNA UJMA JAK SWINA pan sudca.. fakt jak svina :)

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, také bych byl naštvaný, kdybych měl hodinky v pořádku :D a nedostal 600$ na třeba modrá Monstra.

edit - blue

 

haha, no tak to asi nie. zase ber to tak ze hodinky v cene 600USD ich stoja asi tak realne 150-200dolarov (a to uz prehanam)

 

btw tie modre monstra su tak megahnusne az sa mi pacia :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten uzky tah je zvlastni. Jak u SDDS. Trochu disproporcni.

 

chce to vidiet nazivo - aj ja som zmenil nazor. ten tah je masivny a hodinky maju nazivo ine proporcie ako na obrazku.

hlavne je to perfektne ergonomicke na normalne nosenie prave v tejto sirke. co je imho asi najdolezitejsi dovod preco sa toho taky Rolex stale drzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

btw tie modre monstra su tak megahnusne az sa mi pacia :)

 

Juraji jsi barbar, modrá Monstra jsou parádní. Přiznávám však, že červená limitka je hezčí ovšem také podstatně dražší.

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Juraji jsi barbar, modrá Monstra jsou parádní. Přiznávám však, že červená limitka je hezčí ovšem také podstatně dražší.

 

tak vsetky frajerky mi to hovorili, ale aj ty brutus?.. :) cervene su pecka, a su drahe to je fakt. aj toho hranateho kyklopa im odpustam.

k tym modrym - ja to myslim vazne ze sa mi pacia aj ked su papierovo v podstate desive. su to asi jedine hodinky ktore maju na ciferniku aspon 4 rozne fonty textu, rimske aj arabske cislice, day date, 4 rozne farby, a aj tak su ok. no kto to dneska ma, ze.. Posted Image

najkrajsie boli zlte a samo ze zelene. Shrek ich vsetky skupil pre decka

post-4112-021375000 1322016217.jpg

post-4112-038345200 1322016218.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Juraji, jestli budeš chtít vidět modrá Monstra in natura, přijeď za mnou do nemocnice, budu je mít na ruce. Vezmi si Marinemastery a uděláme malé Seiko hospital party :). Když tak můžeš přenocovat, pokud zůstanu na stole, zdědíš je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Juraji, jestli budeš chtít vidět modrá Monstra in natura, přijeď za mnou do nemocnice, budu je mít na ruce. Vezmi si Marinemastery a uděláme malé Seiko hospital party :). Když tak můžeš přenocovat, pokud zůstanu na stole, zdědíš je.

 

magore :) mohli by ma polozit vedla a za ten cas zobrat majzliky, pilky, nitovacie klieste a vyrobit mi nove kolena. ked zvysi cas tak aj znitovat prasklinu na lebke, odsat pupek a odchlpit chrbat. odbornici nech sa venuju tebe, mna zvladne aj bezny MUDr. Frankenstein.

 

uz ked takto nacierno humorne, ako poznam tvoj vztah k Seiku tak ta vidim ako si popod nos mumleš - ná čo, do špitálu stačia aj tiéto.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...