Přejít na obsah

Blackberry


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 348
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

přes všechny kvality a funkce BB, které poskytuje a jež byly v době zavádění BB na výsluní, je to dnes již stará koncepce a z dnešního pohledu zbytečná cihla (2/3 plochy zabírá klávesnice)... v dnešní době dotykáčů a virtuálních klávesnic už dávno není potřeba mít HW klávesnici... rozšiřitelnost o další SW taky není bezproblémová

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přes všechny kvality a funkce BB, které poskytuje a jež byly v době zavádění BB na výsluní, je to dnes již stará koncepce a z dnešního pohledu zbytečná cihla (2/3 plochy zabírá klávesnice)... v dnešní době dotykáčů a virtuálních klávesnic už dávno není potřeba mít HW klávesnici... rozšiřitelnost o další SW taky není bezproblémová

 

Tak to bys mohl mit nejakej na prodej, ne?

:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(PS: proč je tu zvykem, že když má někdo odlišný názor, tak se hned ironizuje?)

:huh:

 

A proč je zvykem, že když je někdo rozhodnutý, že něco chce koupit, tak se hned píšou důvody, proč by neměl? Upraveno uživatelem Joe Lemonade
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic takového jsem nepsal...

 

:sad01_anim:

 

 

PS: je to vlákno o názoru na BB - a kdybych odpovídal přímo Murphymu, tak dám Odpověď, a ne Příspěvěk (proto asi je to tu odlišené)

:rolleyes:

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, v klidu...

 

Bude mi čtyřicet a kdybych měl vyjmenovat, kolik mobilů, jejich operačních systémů a dalších chujovin mi prošlo od r. 1996 rukama...

Na BB jsem 4 roky a k pracovním potřebám naprosto OK. Navíc je to firemní policy. Teď mám Torcha, trochu mi vadí touchscreen, ale zvykl jsem si.

Toho Bolda 9900 sháním pro manželku, která má nyní mého starého Bolda 9000 a ten již pomalu dosluhuje.

Telefon chce výhradně na volání, SMS-ky a maily, navíc si oblíbila QWERTY klávesnici. Sama říká, že je to nejlepší mobil, co kdy měla.

Na ostatní "blbnutí" má iPad.

 

Takže; nemáte někdo na prodej nový, či zánovní BB Bold 9900?

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: je to vlákno o názoru na BB - a kdybych odpovídal přímo Murphymu, tak dám Odpověď, a ne Příspěvěk (proto asi je to tu odlišené)

:rolleyes:

 

Dobře, možná jsem se unáhlil. Ale vážně to nešlo poznat, protože někteří členové píší odpověď i normálně do vlákna a ne do odpovědi.

 

A ty bys taky mohl začít příspěvek trošku jinak. Třeba nějakou frází "Obecně si o BB myslím..", "Tato značka ve mně vzbuzuje dojem..", atd. Vážně to bylo zavádějící.

 

Nicméň abych nebyl OT, tak BB jsem měl párkrát v ruce a je to solidní pracovní nástroj. Líbí se mi filozofie BB s těmi zprávami. Sice to dnes, s mnoha dalšími prográmky typu Viber a WhatsApp, není až takové terno, ale oni s tím přišli jako první. Je škoda, že ta značka upadá. V současné době mám docela chuť si koupit nějaký jetější BB, abych vyzkoušel, jaký potenciál BB opravdu má. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, možná jsem se unáhlil. Ale vážně to nešlo poznat, protože někteří členové píší odpověď i normálně do vlákna a ne do odpovědi.

 

A ty bys taky mohl začít příspěvek trošku jinak. Třeba nějakou frází "Obecně si o BB myslím..", "Tato značka ve mně vzbuzuje dojem..", atd. Vážně to bylo zavádějící.

 

Nicméň abych nebyl OT, tak BB jsem měl párkrát v ruce a je to solidní pracovní nástroj. Líbí se mi filozofie BB s těmi zprávami. Sice to dnes, s mnoha dalšími prográmky typu Viber a WhatsApp, není až takové terno, ale oni s tím přišli jako první. Je škoda, že ta značka upadá. V současné době mám docela chuť si koupit nějaký jetější BB, abych vyzkoušel, jaký potenciál BB opravdu má. :-)

 

 

OK, souhlasím - všechno by šlo jinak... mám takový názor a tak jsem ho napsal...

 

a nejsem naštvaný nebo tak něco a nakonec to nebylo ani na Tebe - spíše jsem tak reagoval, jelikož jsem podobné narážky vídal a vídám i v jiných diskuzích a většinou od jedněch a těch samých uživatelú, a myslím si, že právo na názor, ať už je jakýkoli, a třeba je i obecně mylný, má právo každý a není nutné ho hned shazovat...

 

pokud si tady někdo npotřebujue nějakým způsobem řešit své ego, tak to by snad měl jít na nějakou diskuzi o psychologi atp., ne zde

více nemám co dodat, ani k tomuto nedorozumění ani k BB

 

take it easy

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, v klidu...

 

Bude mi čtyřicet a kdybych měl vyjmenovat, kolik mobilů, jejich operačních systémů a dalších chujovin mi prošlo od r. 1996 rukama...

Na BB jsem 4 roky a k pracovním potřebám naprosto OK. Navíc je to firemní policy. Teď mám Torcha, trochu mi vadí touchscreen, ale zvykl jsem si.

Toho Bolda 9900 sháním pro manželku, která má nyní mého starého Bolda 9000 a ten již pomalu dosluhuje.

Telefon chce výhradně na volání, SMS-ky a maily, navíc si oblíbila QWERTY klávesnici. Sama říká, že je to nejlepší mobil, co kdy měla.

Na ostatní "blbnutí" má iPad.

 

Takže; nemáte někdo na prodej nový, či zánovní BB Bold 9900?

:cheers:

 

aktuálně nemám, ale poptám se

 

:rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som BB od 8900, 9700, 9800, tam som s BB skoncil, je to super pracovny nastroj, ale tam, kde mali pred par rokmi naskot, ich dohnala konkurencia, Push email uz ma kazdy, vadilo mi, ze pri BIS, ked oznacim mail ako precitany v PC, neoznaci sa v BB, naopak to funguje a vela dalsich drobnosti, ktore mi zacali vadit, obycajne Youtube si nepustite, iba cez wifi, o web prehliadaci ani nehovorim, neexistuje offline navigacia pre BB, neexistuje skype, alebo ina alternativa VOIP a podobne, bol som velky fanusik BB, ale zmenil som a som stastny, ze vsetko mi teraz funguje ako ma, dokonca Push mail rychlejsie ako na BB.

 

Nechapem, ako moze RIM vydat vlajkovu lod 9900 a dat tam fótak bez autofocusu :-(

 

Cely RIM ide dole vodou, ziadna inovacia, ak nejaka, tak rok po konkurencii, preto odstupilo vedenie a maju noveho CEO, ale to si myslim prislo neskoro a nebude to stacit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musím se přídat s postřehem, poněvač BB 9900 používám jako hlavní pracovní tel. ... pokud tel chcete hlavně pro praci mohu maximalně doporučit, ale multimedialně to zabili s absencí autofocus Posted Image jinak na rovinu BB9780 byl natom lepé až na použitý material, což s BB 9900 dopilovali. Z toho důvodu požívám jako druhý tel Samsung galaxy S2 ... důvod (navigace, lepší fotak, větší lcd)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si kup telefon a vykasli sa na BB.. je to zombie. zaspali dobu. Pre porovnanie, mal som E71 /nadsenie/ potom E52 /sklamanie/. Chcel som fon s qwerty klavesnicou, kapituloval som, android a galaxy s2. Nechapem ako niekto dnes moze dat korunu za nieco take ako bb alebo symbian /apple nespominam, to je hracka pre decka/. Omluvam sa za uprimnost, ale neda sa inak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si kup telefon a vykasli sa na BB.. je to zombie. zaspali dobu. Pre porovnanie, mal som E71 /nadsenie/ potom E52 /sklamanie/. Chcel som fon s qwerty klavesnicou, kapituloval som, android a galaxy s2. Nechapem ako niekto dnes moze dat korunu za nieco take ako bb alebo symbian /apple nespominam, to je hracka pre decka/. Omluvam sa za uprimnost, ale neda sa inak.

 

Musím oponovat :) na BB nedám dopustit !!! ale netvrdím že je nej ... to bych jinak už neměl S2 :) Pod rukama mě již prošli všechny zajímavé tel. a prostě každý má pozitiva i negativa, ale BB je jediný tel co mi vydrží nabitý celý den (cca 30h) !!! S2 při totožném provozu cca 13h !!! :(

 

 

Jinak jsem zastánce dvou tel. žádný dual ke mně nesmí !!! raději budu vždy tahat dva tel. i když poslední dobou jich mam i 4 Posted Image !!!

(úchylka)

 

Jinak BB 9900 nejlevněji jsem je viděl na aukru ... cca 8-8,5tkč ... doporučuji kupovat jen CZ distribuci, mají tendenci umírat a BB to řeší výměnou tel. a znovu prodloužení záruky na 24m jako iPhone Posted Image

 

Silně doporučuji vyvarovat se nákupu šedého dovozu !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...