Přejít na obsah

Grand Seiko - nové modely


Chumpus

Doporučené příspěvky

Uf, s tím hi-beat kalibrem jsi mě málem dostal... Ale oba moje problémy s nimi jsem ti už říkal - 31 1 bych přece jenom byl i schopný rozdýchat, však jsem taky slintal nad SARC018 (ano, gold PVD :) ), ale při té ceně jsou před nimi tak 3-4 modely, které jsou bez chybičky.

Jojo, SARD stoupá v pořadí výš a výš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf, s tím hi-beat kalibrem jsi mě málem dostal... Ale oba moje problémy s nimi jsem ti už říkal - 31 1 bych přece jenom byl i schopný rozdýchat, však jsem taky slintal nad SARC018 (ano, gold PVD :) ), ale při té ceně jsou před nimi tak 3-4 modely, které jsou bez chybičky.

Jojo, SARD stoupá v pořadí výš a výš :D

 

:) je pravda, SARN003 sa daju kupit za cenu MM300, no ale i) ja uz MM300 mam a ii) SARN maju podla vsetkeho "pravé" GMT /nezavislu hodinovu rucku - ked cestujes na GMT rucku nesahas/ a iii) u mna su to ok oblekove hodinky - velke na mne nebudu.

Klasicke GMT mas cenovo najblizsie v Seiko SD kalibri za zhruba dvojnasobok a potom Rolex a spol. Takze uplne nonsens nie su. I ked ruciek minú na jedny sejka jak v Rolexe na jeden sibirov kufrik, to je fakt.

 

SARD je ok ale na mna moc retro rucky.. :) inac SARC zlate PVD vyzeraju zaujimavu. pozri, ak sa tu s tym nebudes chvalit a nebudes ich dalej predavat, kludne chod do toho, ludia ti budu zavidiet jak swina co to mas za goldy co su zlatejsie jak zlato :)

 

proste k tym MM300 tazko nieco dokupovat.. snad uz len ty svetrikove tunaky mi zostavaju.. chudak instant, uz ho boli hlava.

 

edit: zdroj

post-4112-062644300 1323653570.jpg

post-4112-006293200 1323653573.jpg

post-4112-042544300 1323653575.jpg

post-4112-042159100 1323653577.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to jsou přesně ty fotky sarc018, které mě dostaly :) Jsou pěkné i v bílé, ale tam už zase musím přemýšlet nad rozložením ciferníku. Nejlepší je totiž to u SARD a u Ananty, viz obrázek :)

Posted Image

 

 

 

Co dokoupit k MM? Ananta je správné řešení :) Ty jsou pro tebe dostatečně oblekové, narozdíl od většiny lepších modelů Seika (1000-2500usd).

U mě je to momentálně jasný. Pokud chci lepší kalibr než 6R15 a zároveň ještě nechci jít (nebo nemůžu - brightz) do 8Lxx, tak retrograde modely jsou jediná volba. Jenom to pak člověk nesmí prodávat :D

 

Ty Credory jsou fajn, jenom trochu dražší :) Co se týče retrograde, tak se jim asi nejvíc povedly tyhle (white gold, +-20 tis. usd)

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to jsou přesně ty fotky sarc018, které mě dostaly :) Jsou pěkné i v bílé, ale tam už zase musím přemýšlet nad rozložením ciferníku. Nejlepší je totiž to u SARD a u Ananty, viz obrázek :)

Co dokoupit k MM? Ananta je správné řešení :) Ty jsou pro tebe dostatečně oblekové, narozdíl od většiny lepších modelů Seika (1000-2500usd).

U mě je to momentálně jasný. Pokud chci lepší kalibr než 6R15 a zároveň ještě nechci jít (nebo nemůžu - brightz) do 8Lxx, tak retrograde modely jsou jediná volba. Jenom to pak člověk nesmí prodávat :D

 

Ty Credory jsou fajn, jenom trochu dražší :) Co se týče retrograde, tak se jim asi nejvíc povedly tyhle (white gold, +-20 tis. usd)

 

Ananty.. hmm.. pjekne hovoris kolego. Su na zozname vysoko. Bud chrona s karbonovym cifrom alebo moonphase... alebo biele SD chrono /preco len maju pvd lunetu/, alebo alebo :). I ked nazivo som bol najviac mimo z all black SD chrono. A to na obrazku boli nula bodov.. no, blondinam som tiez dlho odolaval.

 

inac, tie tonneau credor su koncepcne riadny ulet. chapem ze zlato, aj pekne su, ne ze ne, ale v tej cene uz tvrdia muziku vacheroni, franck muller a spol., a fest. Tam sa uz neda s Credorom racionalne konkurovat.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však se taky dají sehnat za 50% list price... A mají mizerně zdobený kalibr, to je velká chyba. Přitom Seiko to umí i u nižších modelů, když chce.

 

 

 

 

 

 

Ananta Moonphase nebo Ananta double retrograde, to jsou ty moje... A ke svetříku jdou taky :) Chrona od Ananty mě moc neberou... S mechanickými chronografy je to u Seika špatný celkově (mimo GS). Sériový jsou nudný, takže zbývá akorát těch pár limitek.

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...