Přejít na obsah

Analogo digitální hodinky


Gilius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 23. 12. 2020 v 11:47, Kristian.nov napsal:

Tak jsem z Aukra zachránil tenhle kousek. je to překvapivě AMW-32 ne 31 a mají modul 742, který se, podle toho co jsem našel, začal vyrábět až v roce 1994.

 

Na takovýhle klasický anadigi jsem líčil už delší dobu, ale odrazoval mě pochromovanej plast u většiny modelů. Tohle je poctivá stainless steel komplet:-)   

 

 

PC230002.JPG

PC230006.JPG

PC230003.JPG

Tieto vyzerajú takmer rovnako, ako typ AQ-230, ktorý je podľa môjho názoru najkrajším modelom od značky Casio vôbec 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zajímavé, kolik tehdy u Tissotů vyráběly variant tohoto modelu a s jak širokým záběrem. Některé se mi moc zamlouvají. Už jsem po nich taky párkrát pokukoval, ale obávám se právě jejich stavu a hlavně analogové části. Ony tehdy zřejmě nebyly vyráběné jako držáky na desítky let. Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Návrat Marine Gear AMW 710 ze servisu Fast Říčany, kde pobyly 2 měsíce . Spadly mi bohužel na beton, dvojité sklíčko total na sr. č, takže výměna sklíčka (objednáváno v Německu), baterie a WR test. Mám z nich zase velkou radost, ještě musím doladit moon phase. Cena za opravu rovna 40% ceny nových, cca 800 Kč. 6b34d1b3383c8d79d12e3c151531fd52.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...