Přejít na obsah

Grand Seiko Spring Drive Chronograph


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 169
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo, ty přerostlý tlačítka jsou boží.

 

grand: jak hodnotíš ten ocelový náramek?

 

Tažko zatiaľ posúdiť. Hodinky sú výrazne ťažšie, ale nosia sa mierne pohodlnejšie ako SBGE001. Subjektívne sa vyrovnajú oceľovým SBGA001. Predpokladám, že keby mali rovnaký ťah ako SBGE001, boli by menej pohodlné. Väčšina segmentov ťahu je rovnaká ako na SBGE001, takže by sa to asi dalo otestovať. SBGC001 som ešte neskúšal mať celú noc na ruke, všetky hodinky okrem SBGA001 a SBGA011 na mňa pôsobia inak veľmi rušivo. Ráno by sa ukázali kvality ťahu, ako sa dokáže vysporiadať s nepatrne napuchnutou rukou. Zarazila ma jediná vec, konkrétne spracovanie spony. V porovnaní s ostatnými modelmi je skladací element opracovaný na prílišhrubo, akoby pri mojom kuse zabudli urobiť finálny krok tesne pred vyrazením textov. Principiálne to nevadí, viem to dokončiť za nich, ale pri GS by sa to určite nemalo stávať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ani neviem kedy grand zagrandil, ale blahozelam. foto na ruke je povinne!

 

Ty ma zničíš! Toto bolo skoro nereálne odfotiť pri tomto svetle. Ponaučenie z fotenia GS: pozor na Hairline Finishing - môže byť vidno trenky. Žartujem... :)

post-13411-048051700 1329956640.jpg

post-13411-077662300 1329956644.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

grand: Díky za obsáhlou odpověď ohledně tahu.

 

Za tyhle hodinky si u mě Seiko může odmazat docela dost svých designových úletů :) Rád jim to odpustím.

btw, hledal jsem srovnávací fotku s R Daytona a nenašel :( Aspoň ale nebude nutné zavádět termín dětské hodinky u dalšího modelu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

ty velky korunky chronografu sou vosklivy. a instant, ses peknej pokrytec, loni si mi slintal nad lolex GMT II C, pokud si dobre vzpominam, dokonce si tvrdil, ze ty by sis umel predstavit na sve ruce :D

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...