Přejít na obsah

Grand Seiko Spring Drive Chronograph


Chumpus

Doporučené příspěvky

Vsechno krasne, jen za mne ta luneta neni uplne dle meho gusta. Nekoho ale muze brat,takze proti gustu,ze..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 169
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

B je spravne. :) Vyfocene je to podle me doslova hnusne. Teda, alespon me se to nelibi. Tohle se takovemu skvostu nedela...

 

Myslim, ze  blbou fotkou, respektive blbym svetlem se da ublizit kazdym hodinkam.

Když ono je jejich fotek jen pár, takže se člověk musí spokojit se vším, co najde...

sbgc001 jsou pořád favorit, ale tohle je silná konkurence. Přijde mi to jako pokračování Ananta SD chronografů s katana pouzdrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak som stravil hodinku v Seiko butiku v HK.

 

Nepredpokladal som ze tam skoncim ale obchodne zalezitosti som vybavil skor ako som planoval. + Isiel som nalahko, nemal som fotoaparat, takze fotky berte najma z pohladu na ich dokumentarnu funkciu :)

 

Nove Chrona nevyzeraju zle, v podstate su to uplne ine hodinky ako starsi /stale aktualny/ model, su cisto sportove. Co podla mna prehnali je velkost. Na ruke na mna neposobili dobre. Nemam nic proti velkym hodinkam ale toto by na ciferniku nemalo mat napis Grand Seiko. Pokial to priamo porovnam s "klasickymi" chronami GS SD, nie je nad cim rozmyslat.

post-4112-0-43640900-1412107758_thumb.jpg

post-4112-0-11369000-1412107781_thumb.jpg

post-4112-0-07504500-1412107796_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to fotene mobilom a to vyrazne skresluje proporcie v osi pohladu (pozrite o kolko mensie sa zdaju tie dajvre co lezia vedla mojej ruky, ci 46mm A17. Nakoniec, ani moje ruky nie su take male.

 

kazdopadne mam noveho favorita a cert mi to bol dlzen :)

post-4112-0-10000200-1412108035_thumb.jpg

post-4112-0-91483400-1412108047_thumb.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pocitaj ze 15% bolo na vsetko. A Ananty mali 25%. Manzelke som kupil nove SRPy, pekne s celou paradou aj so zarucakom. Za tu dobu co som sa tam vykvakoval tam kupila jedna starsia dama muzovi GS a jeden maly hipster take tie nove letecke monstra. Celkovo nove modely posobia nazivo vyrazne lepsie ako na forovitych obrazkoch.

 

inac ma obsluhovala teta predavacka a nezaskocil som ju absolutne nicim. Vedela vsetko a zarucak vypisala poslepiacky, kym sa so mnou debatila o antimagnetickych GS. Ked bude cas postnem viac fotiek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...