Přejít na obsah

Laco v Chronoshopu


kubson

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mám toto:Pilot 42 Type B

"Mannheim"

Movement:

ETA 2801 ruční nátah,hacking

 

hodnotím 1 za daný kus.Steiny jsem neměl.To bude asi časem na Kubovi aby porovnal kvalitu LACO vs. STEINHART

 

Presne tento typ by som rad. Uvidime na koho padne volba.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tento typ by som rad. Uvidime na koho padne volba.

 

Přijde mi, že porovnáváš dvě jiné kategorie. Steinhart, jednou tak drahé, safír, ETA, 44mm. Kvality bych se nebál, stačí projít třeba WUS, názorů je tam dost. Laco, minerální sklo, miyota, 42mm. Kvality bych se také nebál, jen, jak jsem psal, přijde mi to jako trošku jiná kategorie. Být tebou, počkal bych, Laco chystá, údajně velice brzy, nové modely. Z těch tvých dvou bych asi volil Steinhart, ale kdybych proti sobě postavil Laco s etou (a tim "opiskovanym" nebo cim to delaji, tělem) a ten Steinhart, tak bych ani na vteřinku neváhal a skočil po Lacu. Už od nich mám dva kousky (42 a 45mm) a jsou to moje nejoblíbenější hodinky.

 

 

 

 

 

Jinak ta úvodní fotka z chronoshopu kde jsou v řadě...nádhera. Musím se k vám někdy podívat, už nějaký čas pokukuju po "Áčkových". Ale to až časem, neskončila by ta návštěva pro peněženku moc dobře :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi takovej trapnej dotaz, ale kdyz uvazuju o pilotkach, tak jestli dobre chapu, tyto modely ma povoleno delat 5 firem (Stowa, Laco, IWC a dalsi dve...)

Cili kdyz to reknu na plnou hubu, tak steinhart a archimede jsou proste kopie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi takovej trapnej dotaz, ale kdyz uvazuju o pilotkach, tak jestli dobre chapu, tyto modely ma povoleno delat 5 firem (Stowa, Laco, IWC a dalsi dve...)

Cili kdyz to reknu na plnou hubu, tak steinhart a archimede jsou proste kopie?

 

To není o povolení, dělat je v podstatě může kde kdo. Ale ta "pětka" jsou původní výrobci z dob +- WW2.

A vzhledem ke stáří modelu - vzoru, se ani ostatní výrobci ničeho nedopouštějí ( myšleno vzhledem k prům. vzoru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubo a kde máš v Praze ten obchod? Tvůj příběh je zajímavý - z hodinového vášnivce prodejce :) Mě nějak láká se naučit hodinky vyrábět, ale nevím jak začít :(

 

Já bych začal tady

 

edit:

Externí forma studia - při zaměstnání.

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...