jacob Odesláno 28. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2011 (upraveno) Vážení kolegové, rozhodl jsem se sestavit kompletní seznam hodinek, které jsem vlastnil a nosil. V seznamu jsou pouze hodinky, kterými jsem si na sto procent jistý . Po několika hodinách hledání fotografií a pátrání v paměti jsem seznam dokončil. - Seznam je řazen CHRONOlogicky od dávné doby až po součastnost. Time Force 9001 - quartz (mám). Timex Expedition T41101 - quartz (nemám). Time Expedition T51412 - quartz (mám). Citizen 811174 - quartz (mám). Camel 469.3030 - quartz (mám). Sector - quartz (nemám). Casio Pro Trek - quartz (nemám). Fortis 576.10.120 - quart (nemám). Seiko 5 SNK809 - mechanické (nemám). Mondaine jednoručky - quartz (nemám). Fortis Pilot 595.10.46 - mechanické (nemám). Seiko SNK809-J1 - mechanické (mám). Omega SMP 2541.80 - quartz (nemám). Seiko Atlas SKZ229 - mechanické (nemám). Fortis 595.18.158.1 - mechanické (nemám). Zodiac ZO4503 - quartz (mám). Omega SMP 2531.80 - mechanické (nemám). Marathon GSAR - mechanické (nemám). Sinn 144 GMT - mechanické (nemám). Armani AR4605 - mechanické (nemám). Breitling Chronomat bicolor - mechanické (nemám). Citizen Promaster - quartz (nemám). Breitling Chronomat ocel - mechanické (mám). Omega SMP 2541.80 - quartz (nemám). Hamilton X-Wind - mechanické (mám). Casio G-Shock GW-7900RD - quartz (mám). Oris TT1 - mechanické (nemám). Breitling Navitimer World - mechanické (nemám). Omega SMP 2221.80 - quartz (mám). - Celkem se prozatím jedná o dvacet devět kusů hodinek. Z toho deset kusů hodinek stále vlastním a jsou v provozuschopném stavu . - Na seznamu je vidět zřejmý duševní vývoj . Především pak 4x prodané a 3x koupené Seamastery v různých variantách, nebo prodané a koupené Breitling Chronomat. - Kromě hodinek na denní nošení jsem také doma našel nějaké starší kousky u kterých je údaj "mám" pro všechny. Prim Sport I - 3 kusy. Prim Sport II - 12 kusů. Prim Sport automatic - 2 kusy. Prim Sport dětské - 6 kusů. Prim Auto Time - 4 kusy. Prim letecké - 1 kus. Prim ostatní - 3 kusy. Heuer Carrera kalibr 12. Seiko 6139-8020. Seiko 6138-0030. Omega Constellation ve zlatě. Kapesní tříplášťové Doxa ve zlatě. Kapesní Omega vykládáné technikou Tula. - Jsem rád, že jsem se k tomu seznamu konečně dostal. Odhodlat se mi trvalo pěknou dobu. Ale motivací bylo to, že čím později se k tomu dostanu, tak tím težší práce to bude. - To bude asi tak vše. Tak ať Vám to tiká a nechci už tady vidět žádné zbytečné hádky. Jsme tady přeci kvůli hodinkám . Upraveno 28. listopadu 2011 uživatelem jacob
sibirnaya Odesláno 28. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2011 ses dobrej. tak do toho bych uz nesel..
gougy Odesláno 28. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2011 ses dobrej. tak do toho bych uz nesel.. to by bylo moooc! (řádek č. 193, opět SUB ;-))
FiXilVer Odesláno 28. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2011 @jacob - nerozmyslal si niekedy nad tym, ze by si to predal a radsej si kupil jedny, dvoje high end-ove hodinky?
jacob Odesláno 28. listopadu 2011 Autor Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2011 @jacob - nerozmyslal si niekedy nad tym, ze by si to predal a radsej si kupil jedny, dvoje high end-ove hodinky? Pro mě byly zatím nejvíce "high end" tyto Navitimer, na které jsem si vlastně ve 20 letech vydělal a sám jsem si je zaplatil. Naštěstí mám v životě ještě spoustu času a věřím, že si jednou nějaké opravdové Haute Horlogerie určitě koupím. Nechci to uspěchat .
Tommy_PP Odesláno 28. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2011 Mam co dohanat, este potrebujem 28 (ked nepocitam primky, atd.), kedze vlastnim zatial prve a jedine.
instant Odesláno 28. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2011 Tak pokial to nie su pateky, taktne by som tuto temu "my horological virginity" co najrychlejsie zmenil :-)
dalilamc Odesláno 28. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2011 ...Jsi dobrej Jacobe... Jsi dobrej,protože Jsi dokázal pojmenovat a přiznat svou chronomagořinu. Svou postiženost si zde většina lidí vubec neuvědomuje ( v dobrém myšleno samozřejmě).
Quido Morava Odesláno 28. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2011 a které máš bez zaváhání nejraději - myslím na ruce...?
kuncák7 Odesláno 28. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2011 Ahoj, koukám na ten tvůj seznam a skláním se před tebou, neměl bych tu trpělivost a ani pamět, udělat inventuru u sebe.
jacob Odesláno 28. listopadu 2011 Autor Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2011 a které máš bez zaváhání nejraději - myslím na ruce...? Seamaster, jednoznačně. Několikrát jsem je prodal jen proto, abych si polepšil, ale s omlouvou jsem se k nim vždy vrátil.
lastam Odesláno 28. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2011 jacobe, klobouk dolu, zasloužil by sis nějaký metál chronomagora...
jacob Odesláno 28. listopadu 2011 Autor Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2011 Znáš tohle vlákno? Bohužel ne. Nezakládal bych jinak nové vlákno. Málokdy nějaké vlákno zakládám, tak snad mi to bude prominuto.
spiderer Odesláno 28. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2011 Kubo, pekny Ja uz bych to dneska dohromady asi nebyl schopnej dat a co vim 100%, ze ne chronologicky, jediny co si pamatuju jsou Omegy a Becka, tam to bylo asi nejak takhle: - Omega vintage - cca 15ks- Omega Speedmaster professional- Omega Seamaster Professional quartz 2541.80- Omega Aqua Terra quartz- Omega Constellation quartz- Omega Seamaster Professional automat- Omega Speedmaster professional- Omega Seamaster Professional automat- Omega Seamaster Professional quartz 2221.80 - Breitling Steelfish 44mm (modre)- Breitling B-1- Breitling Hercules (sedo-sede)- Breitling Navitimer- Breitling Chronomat bi-color- Breitling Hercules (cerno-bile)- Breitling Chronomat Evolution- Breitling Avenger Skyland- Breitling Superocean Herritage (cerne)- Breitling Seawolf- Breitling Steelfish 44mm (cerne)- Breitling Airwolf Ale vlastne si uz ani tou posloupnosti nejsem uplne jisty
jacob Odesláno 28. listopadu 2011 Autor Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2011 Kubo, pekny Ja uz bych to dneska dohromady asi nebyl schopnej dat a co vim 100%, ze ne chronologicky, jediny co si pamatuju jsou Omegy a Becka, tam to bylo asi nejak takhle... Taky slušný oddíl . Teď se cítím opět jako amatér, Michale . Myslím, že bych měl začít trochu více točit Béčka. Stejně je ta prodejní sekce nyní více galerií hodinek, než prodejní sekcí .
lastam Odesláno 28. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2011 No vidim, že kdybych protočil ještě 10 dalších hodinek třeba do konce roku, tak budu proti Vám pánové pořád začátečník, fakt mazec!!!
lastam Odesláno 29. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 29. listopadu 2011 Kubo, takhle to ma vypadat Tak to je slušný, ale co ve výsledku s tolika modely jedné značky, já osobně bych nesnesl doma celkově víc jak 3 kousky...
sibirnaya Odesláno 29. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 29. listopadu 2011 kazdej zacatek je tezkej. jsem tu od 10/2006, nekdy zacatkem 2007 sem poridil prvni slusny hodinky - bondofky v kvarcu - to ale nebylo ono, tak sly z domu. pak sem se tak ruzne placal, az sem objednal hned po Baselu 2007 Breitling Superocean Heritage 46 cerny na kaucuku - a byl jsem ztracen. A tak sel cas: 10/2008 11/2009 01/2010 03/2010 04/2010 07/2010 08/2010 09/2010 11/2010
sibirnaya Odesláno 29. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 29. listopadu 2011 06/2011 07/2011 08/2011 09/2011
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se