Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Zdravim chlapi...přítulka bude mít v září narozky, furt mluví o kávovaru, tak sem se rozhodl, že jí udělám radost a sobě dopřeju klid. Vůbec se v tom neorientuju, sám piju rozpustné tak jednou za 2 týdny.

Nechci nic řešit, neplánuju v kuchyni žádnou alchymii, takže každopádně chci jednoduchý strojek na kapsle. Budu moc rád když mi tady poradíte.

1) Jak sem tak pochytil, tak Nespresso by mělo být z té záplavy značek nejlepší. Je tak?

2) Z modelu mašin mě zaujal U. Jaký je rozdíl mezi Krups a Delonghi? Jen design?

3) má smysl připlácet za Milk?

4) A hlavně... kde to podle Vašich zkušeností koupím v létě(kvůli co nejdelší záruce od předání dárku) co NEJVÝHODNĚJI? Tzn pokud možno s balíkem kapslí nebo spíš kuponů na kapsle.

Sem z Ostravy, takže daleko to mám v podstatě všude, ale něco sem se tady dočetl o Vídni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Ano

2) Někdo tvrdí že DeLonghi je kvalinější, mám oba dlouho (různé modely) nevidím rozdíl, za mě design

3) Mám Lattissimu a mlíko si leju do kafe studený, takže za mě ne.

4) Tady ti neporadím, pokud to koupíš v čechách tak akce od Nespressa se vztahují i na mašiny koupené v jiných obchodech. Takže bude záležet na aktuální nabídce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

1) ano, je nejlepší.

2) podle mě není. Na chuti určo ne.

3) máš rád capuccino? Já koupil bez a teď jsem dokoupil aeroccino.

4) musíš googlit. Já ho bral před rokem v Datartu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já odpovím jen na bod č. 4

 

Kupoval jsem ve Vídni, jelikož jsem tady dostal echo na konanou akci a navíc jsme tam jeli na výstavu, takže jsem spojil příjemné s užitečným. Tehdy jsme ušetřili přes 2.000,- na mašině a dostali jsme 10 balení grátis, plus plexi box (ten tady stojí snad 500). Nicméně, podobná akce byla po čase i u nás, ale ne tak výhodná. Na druhou stranu, Euro šlo nahoru, takže těžko říct jestli se to vyplatí - musíš si to propočítat sám. My kupovali tady, záruka se na mašinu vztahuje, registrovali jsme v butiku přímo ve Vídni. Zbytek jsem dořešil přes český web a v butiku na Pařížské.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rychle odpovědi! V bodech 1-3 má tedy celkem jasno. Kazdopádně stále ocením na jakékoliv tipy na vyhodný nákup strojku i kapslí. 

ONDONI: diky za odkaz na AT obchod...

Ješte bych se chtel zeptat:

5) Když je to spojené na U&Milk, tak mlíko a kávu mícha rovnou strojek nebo se to pak stejně mixuje ručně?

6) jak další příslušenství doporučujete?

7) Kolik decilitru kávy se tak dá udělat z jedné kapsle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5) Když je to spojené na U&Milk, tak mlíko a kávu mícha rovnou strojek nebo se to pak stejně mixuje ručně?

 

už bylo si odpovězeno, ale ještě bych dodal, že v tom spatřuju několik výhod - sílu si nastavíš sám momentálně dle chuti, před návštěvou zamachruješ jako barista a údržba je naprosto rychlá a jednoduchá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velikost dávky si nastavis sám dle délky podrzeni cudliku, ale lepsi je si udelat menší a dolit teplou vodou, čím dýl to tece skrz kapsli tim se ti postupně začnou uvolňovat nepříjemné chutě, plati to samozrejme pro vsechny přípravy kávy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravim chlapi...přítulka bude mít v září narozky, furt mluví o kávovaru, tak sem se rozhodl, že jí udělám radost a sobě dopřeju klid. Vůbec se v tom neorientuju, sám piju rozpustné tak jednou za 2 týdny.

Nechci nic řešit, neplánuju v kuchyni žádnou alchymii, takže každopádně chci jednoduchý strojek na kapsle. Budu moc rád když mi tady poradíte.

1) Jak sem tak pochytil, tak Nespresso by mělo být z té záplavy značek nejlepší. Je tak?

2) Z modelu mašin mě zaujal U. Jaký je rozdíl mezi Krups a Delonghi? Jen design?

3) má smysl připlácet za Milk?

4) A hlavně... kde to podle Vašich zkušeností koupím v létě(kvůli co nejdelší záruce od předání dárku) co NEJVÝHODNĚJI? Tzn pokud možno s balíkem kapslí nebo spíš kuponů na kapsle.

Sem z Ostravy, takže daleko to mám v podstatě všude, ale něco sem se tady dočetl o Vídni...

 

tak ho máme doma už dva měsíce a je to dobrý - teda Roma a Ristretto...jiný nepiju, ochutnával jsem tam nějakou speciální edici Bukake nebo jak a nic moc

 

ale kapsle vydloubávám a shraňuji, je to fakt zvěrstvo odpad

 

možná zkusím koupit my-cap kapsle (naplníš, čím chceš)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná zkusím koupit my-cap kapsle (naplníš, čím chceš)

To nekupuj, je to na prd. Kapsle jsou z plastu, při přípravě kávy se horkou vodou deformují, navíc víčko kapsle je lepící alobalové kolečko.

Po 10 kapslích se ti začne Nespresso zasírat páškovým kafem. Ten hliník u kapslí má svůj význam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěknej zásobník..

Poctivej kus plechu z Německa. Jen při koupi mě germáni trochu zklamali, jejich e-shop hlásil chybu při přechodu ke kase, při mailovým dořešení obchodu nejdřív paní špatně sečetla 33+17 a pak dokázala zmrvit číslo jejich bankovního účtu (to se snad kopíruje, nevím jak tam dokázala čísla pozměnit). Ale nakonec to dobře dopadlo. Poslali k tomu i lepení, takže nebylo potřeba vrtat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nekupuj, je to na prd. Kapsle jsou z plastu, při přípravě kávy se horkou vodou deformují, navíc víčko kapsle je lepící alobalové kolečko.

Po 10 kapslích se ti začne Nespresso zasírat páškovým kafem. Ten hliník u kapslí má svůj význam. 

 

Dobře, nekoupím, dik za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Ondra

Je to úleva, mít doma slušný kafe.

Takhle naskladany kapsle vypadaji efektne, skoro stejne pekne jako "Staromestska" :)

 

Slusny kafe je prilehave oznaceni (mame ho jako jednu z alternativ v praci). Ale stejne neni nad to, kdyz si do zasobniku nasypete cestve uprazenou kavu, masina vam umele presnou davku a udela vam krasne vonici perfektni espresso s bohatou penou... To jsou pak rana... a vecery :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...