Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Vidím to stejně. Občas mě častuje Nespressem soused. Pro mě jako pro člověka, který několik let pije čerstvě praženou kávu je to prefabrikát. Není to vyložený hnus jako např. levný modrý Jacobs, ale taky nic víc. Asi jako polévky z pytlíku vs. domácí vývar. Jsou lepší pytlíkovky, jsou horší a pak je domácí vývar, který je o několik levelů jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak uz tu bylo nekolikrat zmineno, je to pro lidi, kery si radi daj dobry kafe - idealne v restauracnim zarizeni - doma nebo v praci chtej slusny kafe, a nemaj cas nebo naladu delat tanecky kolem pakovky (a mlynku) . Ja bych nerek, ze je to bomba, ale je to dobry, pit se to da, hubu to nekrivi a je to pohodlny. Ja mam v praci kapslovku Segafredo - kdyz prijde zakaznik este s dvema lidima, plus ja plus velky nacelnik, to by byl opruz varit kazdymu poradny presso.. Doma mam kapslovku Nespresso, pac poranu se mi s tim fakt drbat nechce a Nespresso mi celkem chutna. 

 

A opakuju, Dolce Gusto je o dost niz a ne prilis pitelny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky a pak tu cremu ještě vybaštim lžičkou.

Já občas cremu z šálku vylíznu jazykem, ale jen když mě nikdo nevidí. Ták a je to venku..

 

........to by byl opruz varit kazdymu poradny presso..

To nic není. Horší jak chce jeden latte macchiato, dva cappuccino a čtvrtý turka. Se mi potom sukujou ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

tak po dnešní návštěvě obchodu kde jsme jeli koupit tlak.hrnec a odjeli jak s hrncem tak i s novou mašinkou :clap: na kávu,vybrali jsme http://www.nespresso.com/cz/cs/product/krups-umilk-pure-cream na místě ochutnávka Ristoretto a Dharkan a oboje lahodné....navíc kupon za 1200,- na kapsle......spokojenost velká  :cheers:

Takže se hlásím mezi nové uživatele,už přemýšlím jaké kapsle budu objednávat :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Snad předvánočně neměknu, ale Apple Crumble mi k odpolednímu koláčku přijde gut.

V každým případě mi přijde jako nejlepší ovoněná edice.

Ale přiznávám, že byť piju Arpeggio, Kazaar apod., tak třeba na sezónním perníčkovým Starbucks Venti ulítávám, takže vy pravověrní ristreťáci mě neberte vážně.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci pořídit nějaký ohřívač/pěnovač mlíka, nejdřív sem myslel, že to bude Aeroccino 3, ale pak sem si přečetl hromadu zahraničních recenzí, které všechny vzácně shodují v tom, že je to poruchový šit. Nemáte nějaký tip na spolehlivější výrobek v ceně stejné nebo nižší?

 

Maly update. Poridil sem v zari U Milk. Nejvetsi obavy sem mel z Aeroccina a pripadneho pripalovani mlika/spolehlivosti. Zatim to vypada, ze obavy byly zbytecne. Vytiram penu silikonovou sterkou a po kazdem pouziti dosucha papirovou uterkou. Mozna i diky tomu Aeroccino zatim funguje jak ma. Kavovar samotny funguje bez problemu.

Nejvic mi chutna Indryia, pritelkyni asi latecko s Vanilio.

Nejhorsi jsou z meho pohledu asi vsechny 3 druhy ze serie Lungo...to uz davam jen do latte navstevam :)

Na Vanoce zkusim vzit vsechny 3 Variace (hlavne pro pritulku) a Cubanii

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...