Přejít na obsah

Seiko Prospex SBDC001 Sumo


jacob

Doporučené příspěvky

Já bych pseudohacking nezatracoval. Z určitého pohledu může být použitelnější než klasický hacking.Jeden čas mě bavilo to, že jsem hodinky seřizoval až když byli o celou minutu v plusu. Prostě jen pohneš minutovkou a vteřinovka si jede nerušeně dál. Hodinky jako by žijou... srdce nám při operaci doktoři taky nezastaví:-) A když jdeš hodinky seřizovat poté co se na poličce zastaví je to fuk, páč v tom případě (když není pero moc natažené) funguje pseudohacking a bonus je, že nemusíš hodinky rozhejbat, čekat až ti vteřinovka objede celej cifr na dvanáctku. Prostě tam třeba jen pár vteřin "docouváš". Mě osobně se s pseudohackingem pracovalo na všech Seikách dobře a vnímám ho jako jiné řešení, možná použitelnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,nápad možná dobrý, ale vypadá to děsně. Už takle mám trošku problém u Seika, že tah k těm hodinkám jakoby nepatří, je tam, téměř nekoresponduje s tvarem pouzdra. Tohle snesu s tahem, ale abych se na to díval i s gumou...to raději ať je mezera mezi tělem a gumou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Docela intenzivně se teď zajímám o spojení Sumo + guma k pouzdru a jak vidno nejsem na to sám, na WUS jsem objevil tato tři řešení.

 

Všiml jsem si toho až teď...

První řešení strašný, tenhle paskvil se mi vůbec nelíbí. Druhý link už je lepší, ale tady mi vadí přílišná "masivnost" u nožek a pouzdra. Třetí je O.K. a to bych si pořídil - PO verzi, která se dá v "noname" verzi na Ebay koupit za přijatelný peníz (cca 900 ká). Sám jsem tu gumu bral na moje PO a je dost dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všiml jsem si toho až teď...

První řešení strašný, tenhle paskvil se mi vůbec nelíbí. Druhý link už je lepší, ale tady mi vadí přílišná "masivnost" u nožek a pouzdra. Třetí je O.K. a to bych si pořídil - PO verzi, která se dá v "noname" verzi na Ebay koupit za přijatelný peníz (cca 900 ká). Sám jsem tu gumu bral na moje PO a je dost dobrá.

 

 

Ano, ta guma z PO k nim sedí výborně, podle fotek tedy, ale já jsem "tahový" a tak jsem nakonec hledání nejlepšího alternativního řešení vzdal a když už nasadím Suma, tak na tahu. Potřebu změny na zápěstí si kompenzuju výměnou hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Rád odpovím, protože jsem mile překvapen, že někoho zajímá něco ohledně hodinek :-). Pokusím se to vyfotit, zítra.

Indexy jsou na Sumo posunuté doleva a na Omega SMP myslím naopak doprava http://forum.chronomag.cz/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/biggrin.gif. Nechápu, proč na to nedávají pozor. Doplnil bych ale, že datumovka sedí přesně na své místo.

Ahojky Jacob, chtel jsem se optat,jsem se docetl,ze maximalni velikost ruky na Suma je 20 cm,je to pravda, nejak se mi to nezda.Dik.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky Jacob, chtel jsem se optat,jsem se docetl,ze maximalni velikost ruky na Suma je 20 cm,je to pravda, nejak se mi to nezda.Dik.

 

Ahoj, omlouvám se, ale již si to nepamatuji. Každopádně já mám ruku právě těch cca 20cm a hodinky mi byly. Je možné, že se všemi články - to již nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pěkná, čtivá recenze :)

Momentálně o Sumejších uvažuju ve fázi rozhodnuto s mírně přivřeným okem. Zpracování, strojek, vzhled, vše tak jak bych si představoval.

Jediný co mě trošku ani ne tak odrazuje, jako spíš znervózňuje je ta odfláknutá vložka. Na některých fotkách jsem viděl dokonce posunutí celé o minutu nalevo.

Rád bych se zeptal zda to tak mají všechny tuto tiskovou chybu, popř. do určitého roku apod. Jelikož se hodinky fotí většinou z úhlu je to špatně viditelné.

Nic by punťu jako mě nedostalo na kolena než takováhle vada na tak krásných hodinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...