Přejít na obsah

Kdo chce slevu 20%


cerezu

Doporučené příspěvky

Tak tak, na kreditku ti půjčí 20000,- a ty vrátíš 40000,-. Tyhle kreditky od firem jako Ge Capitel, Home Credit, Cetelem je podle mě vrchol gaunerství. Kdybych to na vlastmí kůži jednou neokusil, tak o tom nemluvím. Naštěstí dnes již mám zplaceno, a jsem moc moc rád, že s těma zlodějema již nemám nic do činění!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diskuse na téma "kreditní karty":

každá kreditka má přece bezúročné období, pokud tedy splatíš beze zbytku, tak neplatíš nic, ať už je to od jakékoliv banky nebo splátkové společnosti... Osobně používám kreditní kartu jako nástroj k moderování cashflow a zároveň mám přehled o výdajích (autorizuji jednou za měsíc). První vydání KK bývá většinou zdarma, pak bych dal ino, že prodloužení si nepřeji.

Nabída slevy 20 % mi přijde zajímavá, takže pokud si uhlídáš úhrady, tak bych do toho šel ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slevový poukaz dostaneš při podání žádosti o kreditní kartu tu pak nemusíš vůbec používat nebo třeba klidně rozlámat..., protáže zboží platíš třeba hotově.

Kreditku ani platební kartu jsem nikdy nepoužíval a doufám že ani nikdy nebudu!!!! K moderování svého Cash flow chodím do svého šuplíku kde vytahuju litránky jako zajíce z klobouku a občas zajdu na přpážku do banku svou zásobičku doplnit, tak to mám naprostý přehled a když lova u sebe nemám tak si to prostě nekoupím a nakonec se mi to stejně rozleží v hlavě ajá jsem rád že nemám další krám do baráku, navíc nehrozí zneužití ani ztráta a pamatování si dalších x hesel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kreditku ani platební kartu jsem nikdy nepoužíval a doufám že ani nikdy nebudu!!!! K moderování svého Cash flow chodím do svého šuplíku kde vytahuju litránky jako zajíce z klobouku a občas zajdu na přpážku do banku svou zásobičku doplnit, tak to mám naprostý přehled a když lova u sebe nemám tak si to prostě nekoupím a nakonec se mi to stejně rozleží v hlavě  ajá jsem rád že nemám další krám do baráku, navíc nehrozí zneužití ani ztráta a pamatování si dalších x hesel...

..

Sorry, ale tohle už není ani konzervativní, ani staromódní, ani opatrný, ale spíš přiblblý názor... ! Omlouvám se za vulgárnost, ale co je moc, to je moc...

Aneb co takhle rozebrat teorii, že jezdit autem je blbost, já totiž optimalizuju svůj časový harmonogram tím, že chodím pěšky.. a stejně, než tam dojdu, většinou si to rozmyslím.. a vůbec ještě si pamatovat, kam jsem dal klíčky.. hrůza ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s midlochem.

Kreditku ani plat. karty nepoužívám. Platím zásadně cash. Při větším objemu bankovním převodem.

Upřímně mi nejsou po chuti ani zlodějské režijní a výpalné poplatky všech českých bank. Ale strkat si prachy do štrozoku, či pod polštář je již opravdu nepraktické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kreditku ani platební kartu jsem nikdy nepoužíval a doufám že ani nikdy nebudu!!!! K moderování svého Cash flow chodím do svého šuplíku kde vytahuju litránky jako zajíce z klobouku a občas zajdu na přpážku do banku svou zásobičku doplnit, tak to mám naprostý přehled a když lova u sebe nemám tak si to prostě nekoupím a nakonec se mi to stejně rozleží v hlavě  ajá jsem rád že nemám další krám do baráku, navíc nehrozí zneužití ani ztráta a pamatování si dalších x hesel...

..

Sorry, ale tohle už není ani konzervativní, ani staromódní, ani opatrný, ale spíš přiblblý názor... ! Omlouvám se za vulgárnost, ale co je moc, to je moc...

Aneb co takhle rozebrat teorii, že jezdit autem je blbost, já totiž optimalizuju svůj časový harmonogram tím, že chodím pěšky.. a stejně, než tam dojdu, většinou si to rozmyslím.. a vůbec ještě si pamatovat, kam jsem dal klíčky.. hrůza ;)

Jsem člověk velmi moderní a určitě se nejedná o konzervativní názor, karta pro mě osobně představuje samé nevýhody (jak by řekl Rimmer Listerovi jestli ví kdo vynalezl lásku? Lásku vynalezli bankéři aby tě donutili přečerpat účet) Již teď existuje v Améru možnost přesně vystopovat daného člověka podle jeho plateb, marketingová firma přesně ví jaký typ zboží a služeb preferuje jaké má zvyky a na základě těchto informací nenápadně tě přesvědčují o dalších možnostech tvých nákupů o kterých by jsi před tím ani neuvažoval.

 

Srovnávat auta a kreditky je pěkná blbost, to se ti vůbec nepovedlo, nebo si myslíš že platba v hotovosti na úkor kreditky je výkonostně srovnatelná s chůzí a jízdou autem po dálnici? Jaká je měřitelnost těchto dvou případů? Navíc jsem přesvědčen že zaplatím 10 krát rychleji v Tescu hotově než ty se svojí kartou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2decebal. Jezdím do GR a protože tam cestuji, tak musím nosit hotovost. Kartou se dá platit na vesnicích málokde.

Kartu používám jenom když je zle. Nemám peníze a mám prázdnou nádrž. Např.

Ale já taky samozřejmě u sebe nosím nějakou hotovost, ale když třeba jedu do Asie na dovolenou, opravdu je pro mne příjemnější mít u sebe pár bankovek na cestu a v kapse kartu, než nabitou šrajtofli která je náchylnější ke ztrátě či odcizení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2decebal. Jezdím do GR a protože tam cestuji, tak musím nosit hotovost. Kartou se dá platit na vesnicích málokde.

Kartu používám jenom když je zle. Nemám peníze a mám prázdnou nádrž. Např.

Ale já taky samozřejmě u sebe nosím nějakou hotovost, ale když třeba jedu do Asie na dovolenou, opravdu je pro mne příjemnější mít u sebe pár bankovek na cestu a v kapse kartu, než nabitou šrajtofli která je náchylnější ke ztrátě či odcizení.

Aby ale při odcizení karty ti nakonec nevznikla daleko větší škoda než při ztrátě šrajtofle... Konkrétně v Asii jsou místní frajeři hódně vynalézaví!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...