Jump to content

ROLEX OYSTER PERPETUAL DATE

filo-boxer

Recommended Posts

ISO je to jediné co se dá na tom Canonu nastavit (Ixus 750), tak jsem dělal fotky postupně při ISO 100,200,300 a 400. Při ISO 100 to sice skoro nešumělo, ale zase nebylo nic vidět...

Co ponechat ISO 100 a upravit expozici (což by mělo u I750 jít) třeba na plus 2EV?

Jinak perlivá minerálka je prima hračka, taky používám.

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

No....nepotěšil jsi mně chlapče......a ani já tě nepotěším -> další foto:

Nic si z toho nedelej. Je to jenom muj nazor. Hlavne, at se to libi tobe :)

Hodinky mas skvely, sednou ti perfektne a fotky delas primo nadherny. Jenom ten remen mi k nim proste nesedi, ale to neva :cheers:

....já zase úchylárny na Roládách podporuji i když i u mne je to jen takový chvilkový únik od Oysteru,.....ale jinak bych se z toho po tolika letech nošení jednoho pořád stejného tahu zbláznil :-)))

Nic si z toho nedelej. Je to jenom muj nazor. Hlavne, at se to libi tobe :)

Hodinky mas skvely, sednou ti perfektne a fotky delas primo nadherny. Jenom ten remen mi k nim proste nesedi, ale to neva :cheers:

Dekuju za pochvalu, asi ten NATO půjde na moje mokka Igeny.

k tomu remenu by byly lepci exp.. nicmene ja obecne remeny na roladach nemusim, no :)

Právě, že se mi to líbilo na těch EXplorerech tak jsem to chtěl taky vyzkoušet. :rolleyes:

aj ked rolexky moc nemusim, tento cifernik podla mna patri k najkrajsim ! :)

a moc pekne fotky samozrejme :speak_cool:

Díky!

....já zase úchylárny na Roládách podporuji i když i u mne je to jen takový chvilkový únik od Oysteru,.....ale jinak bych se z toho po tolika letech nošení jednoho pořád stejného tahu zbláznil :-)))

Oyster tah je jednička. Kdo si hraje, nezlobí, budu zkoušet (hrát si) dál...:guitar:

. Kdo si hraje, nezlobí, budu zkoušet (hrát si) dál...:guitar:

tak mozes vyskusat jednoduchy stredne sedy remen, bez zalakovania bokov a s co najmenej vyraznou texturou :) nieco ako shell len inej farby v podstate...

• 4 weeks later...